Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Koncert

  Wiosna w Teatrze: Spektakl gościnny - Shadow, Andrychów (MDK)  Spektakl gościnny „SHADOW”

  Spektakl zainspirowany jest pojęciem cienia rozumianym na różne sposoby, co sprawiło, że ma on charakter kolażu, patchworku. Pojawiają się tematy banalne wręcz tautologiczne, ale charakter poszukiwań był też czysto naukowy, tak jak definicja tego słowa: cień jest to miejsce, do którego niebezpośrednio docierają promienie światła.

  Ujęte zostało to też w bardziej przystępny sposób, a mianowicie, cień jako brak docierających do nas informacji lub kiedy nie docierają one do nas z bezpośredniego źródła. Istnieje jakaś zapora, która nie pozwala im się przedrzeć. Półcień jest zaś częściowym dotarciem promieni słonecznych co zinterpretowane zostało jako niepełny obraz nowo poznanego człowieka. Pojawiają się też typowe skojarzenia takie jak: chodzić za kimś jak cień; czuć czyjś oddech na karku; być w cieniu; wyjść z cienia; cienie przeszłości; cień jako druga strona osobowości. Wykorzystany został również cień jako gra świateł i teatr cieni jako metafora tego, czego nie widać a jest lub złudzenia optycznego, co za tym idzie mylnej interpretacji tematu, sytuacji, człowieka. W kręgu zainteresowań są rzeczy niewidoczne, niedopowiedziane, niepewne, nieznane a czasem z tego powodu wręcz straszne, przerażające. Jest to w dużej mierze gra formy ruchowej na zadany temat.


  Wykonawcy:
  Maria Bijak, Wiktoria Zawadzka, Agnieszka Borkowska, Ewelina Sobieraj

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.  Wiosna w Teatrze: Spektakl gościnny - Shadow, MDK, Andrychów

  Termin: 10.04.2016
  Miejsce: MDK, Szewska 7, Andrychów, Małopolskie
  Kategoria: Muzyka
  Inne kategorie: Wszystko, Rodzina, Teatr, Muzyka, Punk, Rock & Pop, Alternatywa, Alternatywa,


  Ceny biletów:
   - 10zł


  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  KUP BILET - data: 10/04/2016, godz.: 19:00
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Wiosna w Teatrze: Spektakl gościnny - Shadow, Andrychów (MDK): 0 na 10 (Liczba ocen: 0):
  Brak opinii.

  Twoja opinia: