Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Koncert

  Wiosna w Teatrze: Roots Rockets, Andrychów (MDK)  Koncert Zespołu ROOTS ROCKETS

  Roots Rockets zadebiutował w 2013 roku płytą „RRewolucja”, za jej sprawą zespół został okrzyknięty debiutem roku, a utwór „Modlitwa IV” stał się utworem roku uznanym przez Polskie Radio Czwórka. Druga płyta pt.: „Marsala” doprowadziła zespół do finału programu Must Be The Music Tylko Muzyka edycja 9.

  Roots Rockets zdobyło wielkie uznanie na polskiej scenie muzycznej właśnie za sprawą programu telewizyjnego i licznych osiągnieć, które zespół ma na swoim koncie: Laureat 3. miejsca na festiwalu Niemen Non Stop w Słupsku; Finalista 9. edycji Must Be The Music; Laureat 1. miejsca Konkursu Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka organizowanego podczas XIII edycji Festiwalu REGGAE NA PIASKACH 2013; Laureat 3. miejsca na konkursie kapel na FESTIWALU MUZYCZNYM IM. RYŚKA RIEDLA; Zwycięstwo w I edycji Festiwalu Nowe Spojrzenie w Bydgoszczy 2012; Zwycięstwo w II edycji Festiwalu Treffowisko w Nowym Sączu 2011; utwór „Modlitwa IV” przebojem roku audycji Strefa Dread Polskiego Radio CZWÓRKA; Zespół Roku portalu Fabryka Zespołów.

  Roots Rockets ma na swoim koncie setki koncertów zagranych na terenie całej Polski.

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.  Wiosna w Teatrze: Roots Rockets, MDK, Andrychów

  Termin: 11.04.2016
  Miejsce: MDK, Szewska 7, Andrychów, Małopolskie
  Kategoria: Muzyka
  Inne kategorie: Wszystko, Muzyka, Inne, Scena, Punk, Rock & Pop, Alternatywa, Alternatywa,


  Ceny biletów:
   - 20zł


  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  KUP BILET - data: 11/04/2016, godz.: 20:30
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Wiosna w Teatrze: Roots Rockets, Andrychów (MDK): 7.75 na 10 (Liczba ocen: 1):
  Impreza, którą można polecić.

  Twoja opinia: