Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Styczeń 2017
  P W Ś C P S N
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031EC
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Koncert

  Uniwersytecki Koncert Noworoczny (Orkiestra im. J. Straussa), Bydgoszcz (Aula Copernicanum UKW)  Uniwersytecki Koncert Noworoczny


  Wierzymy, że w Nowy Rok należy wejść z przytupem – najlepiej operetkowym! Dlatego zapraszamy Państwa na Uniwersytecki Koncert Noworoczny pełen fantastycznych melodii i uśmiechu, którym naładujemy słuchaczy na kolejne 365 dni!

  Nasi soliści, Marcela Wierzbicka oraz Dominik Opaliński, zaprezentują nie tylko swój kunszt wokalny, ale wykażą się także dużym poczuciem humoru i zarażą nim publiczność. Prowadząca koncert, Emilia Czekała, również nie poskąpi kilku dowcipów, a członkowie orkiestry pokazywać będą, że w kompozycjach Johanna Straussa lub Franciszka Lehara nie tylko dźwięki są najważniejsze, ale także zgranie i wspólna zabawa, i co rusz wplątywać będą publiczność we wszelkie muzyczne hulanki!

  Program obfitować będzie oczywiście w wiele znanych melodii, choćby na przykład „Arię Pericoli”, znaną również jako „Aria ze śmiechem”, czy słynne, dowcipne „Gdybym był bogaczem”. Nasi soliści wiedzą, jak wymiauczeć wszelkie emocje, ale orkiestra także uczyć będzie słuchaczy swoich kocich sztuczek.

  UWAGA! Koncert grozi pęknięciem ze śmiechu oraz wzmożoną produkcją hormonu szczęścia, serotoniny! Od jej nadmiaru chodzi się w chmurach przez cały 2017 rok!


  Wykonawcy:

  • Orkiestra im. Johanna Straussa
  • Emilia Czekała - prowadzenie
  • Marcela Wierzbicka – sopran
  • Dominik Opaliński – bas/baryton

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.  Uniwersytecki Koncert Noworoczny (Orkiestra im. J. Straussa), Aula Copernicanum UKW, Bydgoszcz

  Termin: 18.01.2017
  Miejsce: Aula Copernicanum UKW, Kopernika 1, Bydgoszcz, Nieprzypisane
  Kategoria: Muzyka
  Inne kategorie: Wszystko, Rodzina, Muzyka, Muzyka klasyczna, Festiwale, Scena, Scena, Hard & Heavy,


  Ceny biletów:
   - 65zł


  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  KUP BILET - data: 18/01/2017, godz.: 18:00
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Uniwersytecki Koncert Noworoczny (Orkiestra im. J. Straussa), Bydgoszcz (Aula Copernicanum UKW): 0 na 10 (Liczba ocen: 0):
  Brak opinii.

  Twoja opinia: