Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Koncert

  Teatralna Liga Mistrzów: Jacek Kawalec "Ta cisza, to ja...", Katowice (Teatr & Klub muzyczny Old Timers Garage)  TEATRALNA LIGA MISTRZÓW - J.Kawalec - "Ta cisza, to ja..."

  Sztuką Jana Jakuba Należytego „Ta  cisza to ja...” jest grana od dwóch lat w Teatrze Kamienica Emiliana Kamińskiego. To spektakl, który śmieszy do rozpuku, daje do myślenia i wzrusza do łez. Jest w nim zawiedziona miłość, zawodowa kompromitacja i picie, by zabić emocje, które nie dają spokoju.

  Przedstawienie pozwala spojrzeć  wgłąb siebie, może stać się dla wielu osób jedynym sposobem na podjęcie decyzji o leczeniu, przekonaniem, że z butelką (lub innym nałogiem) można się rozstać i to rozstanie jest początkiem wielkiej osobistej przemiany. Tekst sztuki każdego widza bawi, uczy i przestrzega, a tym, którzy mają problem pokazuje drogę wyjścia i daje nadzieję. Ludzi młodych i niedoświadczonych poprzez sztukę ostrzega przed zagrożeniami jakie niesie wejście w dorosłe życie. Grany wielokrotnie w kraju i za granicą dla różnej publiczności.

   "Niezwykle cenne były dla mnie spektakle zagrane dla bezdomnych i w więzieniach zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn - ludzi, których nałóg doprowadził na skraj przepaści, do przestępstwa, a nawet zbrodni. Ich reakcje dały mi przekonanie, że tekst, który gram nie zawiera fałszu. Łzy w oczach „twardzieli” mających w pogardzie społeczne normy nie mogą kłamać."

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

  Termin: 14.04.2016
  Miejsce: Teatr & Klub muzyczny Old Timers Garage, Gen. Zygmunta Waltera Jankego 132, Katowice, Śląskie
  Kategoria: Scena
  Inne kategorie: Wszystko, Teatr, Scena, Reggae & Ska, Klubowa & Nowe Brzmienia, Rock & Pop, Jazz, Alternatywa,


  Ceny biletów:
   - 45zł


  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  KUP BILET - data: 14/04/2016, godz.: 20:00
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Teatralna Liga Mistrzów: Jacek Kawalec "Ta cisza, to ja...", Katowice (Teatr & Klub muzyczny Old Timers Garage): 0 na 10 (Liczba ocen: 0):
  Brak opinii.

  Twoja opinia: