Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Marzec 2017
  P W Ś C P S N
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031EC
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Inne

  Spektakl - ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia, Lublin (Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego)  „ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia" w Lublinie


  Podobno nieszczęścia chodzą parami. Z całą pewnością ze stwierdzeniem tym nie zgodzi się główny bohater sztuki „ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia", na którego konto, po utracie pracy, zaczynają spływać liczne formy pieniężnego wsparcia: zapomogi dla samotnych matek, renty dla sierot, dodatki do czynszu, odszkodowania dla inwalidów, renty dla wdów, zasiłki macierzyńskie i kolejne coraz nowsze i coraz bardziej wymyślne. Pieniądze mnożą się jak szalone!

  „ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia" to fantastyczna komedia z elementami czarnego humoru i wątkiem miłosnym w tle. Na scenie wystąpi aż dziesięciu aktorów: Dorota Kamińska, Katarzyna Pakosińska, Laura Raab, Krystyna Tkacz, Paweł Burczyk, Sambor Czarnota, Tomasz Gęsikowski, Władysław Grzywna, Emilian Kamiński i Paweł Tucholski. Reżyserem spektaklu jest Emilian Kamiński.

  Okazuje się, że stworzenie kilku fikcyjnych postaci w połączeniu z błyskotliwością umysłu głównego bohatera oraz spolegliwością i oddaniem przyjaciół mogą uruchomić urzędniczą machinę przyznawania zasiłków. Usilne próby wykręcenia się ze skomplikowanej sytuacji powodują lawinę zabawnych zdarzeń, z których, zdawałoby się, nie ma odwrotu... I pomyśleć, że to wszystko z miłości do żony!

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.  Spektakl - ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego, Lublin

  Termin: 27.03.2017
  Miejsce: Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego, ul. Akademicka 15, Lublin, Lubelskie
  Kategoria: Inne
  Inne kategorie: Wszystko, Rodzina, Teatr, Inne, Scena, Scena, Scena, Hard & Heavy,


  Ceny biletów:
   - 89z 79zł, 69zł


  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  KUP BILET - data: 27/03/2017, godz.: 19:00
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Spektakl - ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia, Lublin (Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego): 0 na 10 (Liczba ocen: 0):
  Brak opinii.

  Twoja opinia: