Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
FacebookImpreza rodzinna Spektakl - Siostrunie, Warszawa (Teatr Komedia)

„Siostrunie” to niekonwencjonalna, muzyczna opowieść, która rozbawi do łez każdego, kto zobaczy ten spektakl. Przed zgromadzoną widownią zaprezentuje się pięć niezwykle żywiołowych zakonnic, które opowiedzą o swoim życiu, marzeniach, powołaniu, a także… o pewnej bardzo niestrawnej zupie.

W celu podreperowania finansów zakonu, jak i zdobycia środków na „szczytny cel”, bohaterki gotowe są do największych poświęceń. W trakcie realizacji tego ważnego planu, swoje talenty i najskrytsze tajemnice odkryją przed nami: Siostra Przełożona ( Katarzyna Żak), Siostra Mary Hubert (Anna Dereszowska), Siostra Mary Roberta (Jolanta Fraszyńska), Siostra Mary Leo (Aleksandra Szwed/ Elżbieta Romanowska) oraz Siostra Mary Amnezja (Robert Rozmus).

Zapewniamy, że nie ma osoby, która mogłaby się uchronić przed urokiem osobistym tej wesołej gromadki. Więc nawet jeśli podczas spektaklu niespodziewanie okaże się, że weźmiemy udział w quizie – nie należy się przesadnie martwić. Siostra Mary Amnezja szybko o wszystkim zapomni. Każda z bohaterek jest wyjątkowa i niepowtarzalna - jednak ich największym atutem jest to, iż tworzą one niebywale zgrany zespół. Indywidualizm, entuzjazm i dopisujący siostrzyczkom czarny humor to znaki rozpoznawcze Zakonu Małych Sióstr z Hoboken.

Przewrotny humor, zabawa konwenansami oraz interakcja z publicznością, a także spora doza improwizacji, znakomita obsada aktorska jak i muzyka na żywo w wykonaniu zespołu muzycznego The Jobbers daje nam pewność, że całość wypadnie śpiewająco.

Reżyseria: Mariusz Kiljan
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Choreografia: Anna Głogowska
Step: Jiřina Nowakowska
Kostiumy: Sylwester Krupiński
Muzyka: Marcin Partyka

Występują:
Siostra Przełożona: Katarzyna Żak
Siostra Mery Hubert: Anna Dereszowska
Siostra Mery Roberta: Jolanta Fraszyńska
Siostra Mery Leo: Aleksandra Szwed, Elżbieta Romanowska
Siostra Mery Amnezja: Robert Rozmus
Aktorom towarzyszy czteroosobowy zespół muzyczny The Jobbers

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.Spektakl - Siostrunie, Teatr Komedia, Warszawa

Termin: 13.06.2013
Miejsce: Teatr Komedia, Słowackiego 19 a, Warszawa, Mazowieckie
Kategoria: Rodzina
Inne kategorie: Wszystko, Rodzina, Teatr, Sztuka, Festiwale, Festiwale, Hip hop & RnB, Jazz,


Ceny biletów:
    - 99 zł / 94 zł / 84 zł


Wszystkie terminy i ceny biletów:
KUP BILET - data: 13/06/2013, godz.: 19:30
Opinie i oceny koncertu/imprezy Spektakl - Siostrunie, Warszawa (Teatr Komedia): 8 na 10 (Liczba ocen: 2):
Impreza, którą można polecić.

Twoja opinia: