Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Koncert

  Rasmentalism - "1985 " - Koncert premierowy, Sopot (Klub Sfinks700)  Rasmentalism - "1985" - Koncert premierowy

  Rasmentalism, jeden z najbardziej znanych polskich duetów muzyki hip-hop, wydaje kolejny album. Płyta „1985”, która ukaże się 8 kwietnia nakładem Asfalt Records. Niewiele ponad tydzień po premierze zespół odwiedzi Sopot gdzie zaprezentuje swój premierowy materiał.

  Rasmentalism to klasyczny duet MC (Ras) i producent (Ment XXL). Współpracują od 2006 roku. Przez 6 lat działalności na scenie niezależnej nagrali trzy doskonale przyjęte albumy: 'Dobra muzyka ładne życie' (nielegal roku 2008 według magazynu Spinner Polska), 'Duże Rzeczy' z W.E.N.Ą. oraz 'Hotel Trzygwiazdkowy'. Przy okazji tego ostatniego nawiązali współpracę z legendarną wytwórnią Junoumi Crew, wydając swoje pierwsze winylowe EP.

  Ich oficjalny debiut - album 'Za młodzi na Heroda' ukazał się w grudniu 2013 r. nakładem Asfalt Records i natychmiast zyskał opinię najlepszego rapowego debiutu roku 2013, a według wielu dziennikarzy muzycznych i słuchaczy - rapowej płyty AD 2013 w Polsce. Druga, oczekiwana przez fanów płyta pt. 'Wyszli coś zjeść' ukazała się w kwietniu 2015 roku. Bardzo dobrze przyjęte single prawiły, że album pojawił się na 2 miejscu notowania OLIS. Zespół pierwszy koncert promujący nowy album zagrał na żywo na antenie radiowej Trójku w Studio im. Agnieszki Osieckiej.

  Trzeci oficjalny album „1985”, który powstał w wyniku spontanicznej, ale intensywnej pracy, ukaże się 8 kwietnia. Owocna praca nie zostawiła zbyt dużo pola dla gości, których na płycie jest tylko trzech. „1985” swoim udziałem uświetnili zdobywający szturmem uszy słuchaczy Otsochodzi, Pan Tubas oraz Ten Typ Mes, który tak jak Ras, jest w życiowej formie.

  Duet koncertuje w towarzystwie Torta, który ubarwia koncerty grą na instrumentach klawiszowych.

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

  Termin: 17.04.2016
  Miejsce: Klub Sfinks700, Obrońców Warszawy 17, Sopot, Pomorskie
  Kategoria: Muzyka
  Inne kategorie: Wszystko, Muzyka, Hip hop & RnB, Hard & Heavy, Punk, Rock & Pop, Alternatywa, Alternatywa,


  Ceny biletów:
   - 30zł


  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  KUP BILET - data: 17/04/2016, godz.: 20:00
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Rasmentalism - "1985 " - Koncert premierowy, Sopot (Klub Sfinks700): 0 na 10 (Liczba ocen: 0):
  Brak opinii.

  Twoja opinia: