Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Marzec 2017
  P W Ś C P S N
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031EC
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Rock & Pop

  Paweł Domagała, Wrocław (Klub Muzyczny Stary Klasztor)  PAWEŁ DOMAGAŁA


  Znany z telewizyjnych ekranów aktor, Paweł Domagała przyjeżdża do Wrocławia, aby promować swoją debiutancka płytę „Opowiem Ci o mnie”. Koncert odbędzie się 16 marca w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego 1.

  Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie,  że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu. „Opowiem Ci o mnie” to długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały. Album, według zapowiedzi, będzie bardzo intymny, osobisty, niepozbawiony jednak świeżych popowych melodii. O brzmienie i aranżacje zadbał Łukasz Borowiecki, jest on również współautorem muzyki.

  Teksty piosenek Pawła są bardzo osobiste, ale jednocześnie proste w przekazie - oprócz miłości Domagała porusza również takie tematy jak wiara, przebaczenie, spokój wewnętrzny.

  Jeśli chodzi o brzmienie i charakter muzyki – wbrew temu, co można by zakładać – nie jest to piosenka aktorska. Więcej można tu odnaleźć dźwięków pokrewnych twórczości Johna Mayera, Dave Matthews Band czy Mamford and Sons.

  Publiczność miała okazję już zapoznać się z pierwszym teledyskiem i singlem z płyty –  “Jestem tego wart” http://www.youtube.com/watch?v=KpRIEQuFv98, Obecnie do sieci trafił drugi singiel Pawła Domagały – “Gdybyś była” http://www.youtube.com/watch?v=bR2tTmemPRM

  Płyta ukazała się na rynku 18 listopada 2016 r. i już w pierwszym tygodniu znalazła się w czołówce najlepiej sprzedających się płyt.

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.  Paweł Domagała, Klub Muzyczny Stary Klasztor, Wrocław

  Termin: 16.03.2017
  Miejsce: Klub Muzyczny Stary Klasztor, Purkyniego 1, Wrocław, Dolnośląskie
  Kategoria: Rock & Pop
  Inne kategorie: Wszystko, Muzyka, Rock & Pop, Scena, Zmiany, Zmiany, Walentynki, Hip hop & RnB,


  Ceny biletów:
   - 70zł, 55zł, 40zł


  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  KUP BILET - data: 16/03/2017, godz.: 20:00
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Paweł Domagała, Wrocław (Klub Muzyczny Stary Klasztor): 7.5 na 10 (Liczba ocen: 1):
  Impreza, którą można polecić.

  Twoja opinia: