Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Lipiec 2016
  P W Ś C P S N
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Koncert

  Oberschlesien - Koncert Akustyczny, Elbląg (Pub Sąsiedzi)  Oberschlesien

  Pomysłodawcą i inicjatorem powstania zespołu jest Marcel Różanka. W 2008 roku Marcel podejmuje współpracę z wokalistą Michałem Stawińskim i powołują do życia zespół Oberschlesien. Przez kilka lat trwają prace nad materiałem i debiutancką płytą.

  W 2012 roku zespół dostaje się do finału „Must Be The Music” i zajmuje 2 miejsce. Zespół zaczyna koncertować – ponad 80 koncertów spotyka się z niezwykle entuzjastycznym odbiorem publiczności.
  6 grudnia 2013 roku ukazuje się debiutancka płyta „Oberschlesien I” promocyjnie wsparta ogólnopolską trasą koncertową. Obecnie grupę tworzy sześciu doświadczonych muzyków, którzy pragną pokazać śląską tożsamość w nowym świetle. Zainspirowani formacją Rammstein, która śpiewając po niemiecku szybko podbiła światowe rynki muzyczne, Oberschlesien sięga po industrialne brzmienia z mocnymi tekstami śpiewanymi po Śląsku. Efektem są szczere piosenki o radości życia, etosie pracy górnika, rozstaniach i powrotach, ludzkich słabościach, kobietach, motocyklach….czyli o życiu,..

  Oberschlesien zmienia stereotyp Śląskości karykaturalnej i często trywialnej. Oberschlesien mówi o sobie: “chcemy pokazać wszystkim, że można pisać, śpiewać i myśleć po Śląsku. Chcemy zrobić coś normalnego dla Ślązaka i coś ciekawego, innego dla ludzi, którzy ze Śląskiem nie mają, a być może chcieliby mieć coś wspólnego. Dla nich mamy krótkie, życiowe opowieści z głębokim przekazem, twardym akcentem oraz potężnym brzmieniem”.

  Dzięki bezpośredniemu kontaktowi muzyków z publicznością wszystkie dotychczas zagrane koncerty, spotykały się z entuzjastycznym przyjęciem. Potwierdzają to liczne pozytywne opinie wyrażane bezpośrednio przez fanów w internecie, jak również przez media. Należy wspomnieć, że w przeciwieństwie do większości zespołów koncerty Oberschlesien przyciągają publiczność w każdym wieku, jednocząc wszystkie pokolenia W maju 2014 film z udziałem muzyków z Oberschlesien otrzymuje GRAND PRIX DLA NAJLEPSZEGO FILMU 48HFP KATOWICE 2014

  JACEK KROK – NAGRODA DLA NAJLEPSZEGO AKTORA
  Produkcja: MB Group Films
  Tytuł: Ostatni Strzał
  http://www.youtube.com/watch?v=OxbdI-sG_iM

  W sierpniu 2014 roku  zespół rozpoczyna współpracę z SP RECORDS. Obecnie muzycy pracują nad nowym materiałem fonograficznym i już niebawem pojawi się pierwszy singiel zapowiadający nowy album.

  Skład zespołu:
  Marcel Różanka – perkusja
  Michał Stawiński – wokal
  Wojtek Jasielski – gitara basowa
  Adam Jurczyński – gitara elektryczna
  Jacek Krok – gitara elektryczna
  Tomasz Jagiełowicz – instrumenty klawiszowe

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.  Oberschlesien - Koncert Akustyczny, Pub Sąsiedzi, Elbląg

  Termin: 01.07.2016
  Miejsce: Pub Sąsiedzi, 1 Maja 48, Elbląg, Nieprzypisane
  Kategoria: Muzyka
  Inne kategorie: Wszystko, Muzyka, Rock & Pop, Hard & Heavy, Klubowa & Nowe Brzmienia, Rock & Pop, Jazz, Alternatywa,


  Ceny biletów:
   - 30zł - w przedsprzedaży


  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  KUP BILET - data: 01/07/2016, godz.: 20:00
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Oberschlesien - Koncert Akustyczny, Elbląg (Pub Sąsiedzi): 0 na 10 (Liczba ocen: 0):
  Brak opinii.

  Twoja opinia: