Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Koncert

  Miuosh, Poznań (Klub Blue Note)  Miuosh

  Miuosh, właściwie Miłosz Paweł Borycki - raper i producent muzyczny. Reprezentant śląskiego rapu. W swoich tekstach często podkreśla swoje przywiązanie do tego miejsca - przede wszystkim do Katowic. Debiutował singlem "Ciężko lekko żyć" nagranym z grupą Projektor.
   
  Nowy projekt,  FDG ORKIESTRA to projekt, który z bogatego dorobku muzycznego Miuosha wydobył to co najlepsze, podkręcił brzmienie każdego singla do maksimum mocy, a niektórymi rearanżacje
  utworów  katowickiego rapera pokazują, że nawet grane juz tysiące razy utwory, których liczniki odsłuchań w internecie dawno już przekroczyły miliony, mogą uderzać w zupełnie nowy i świeży sposób.
  Miuosh rozpoczął solową karierę w 2007 roku. Jego album "Projekcje" był pierwszym krążkiem wydanym pod banerem wytwórni Fandango Records, której jest założycielem. Kolejna solowa płyta Miuosha - "Pogrzeb" pojawiła się w sklepach w 2009 roku. Dwa lata później raper nagrał 3. autorski album - "Piąta strona świata". Jego najnowsza płyta pt. "Prosto przed siebie" (premiera 20 października 2012) odniosła spory sukces. Gościnnie wystąpił na niej m.in. Bisz, Pyskaty oraz W.E.N.A.

  W 2015 ukazał się album z katowickiego koncertu w Sali NOSPR, na którym połączenie klasyki i hop-hopu, pokazało, że to tylko dwa pozornie nie pasujących do siebie światy. Bohaterem koncertu był  Miuosh i utwory z jego ostatnich płyt, przearanżowane jednak na klasyczną nutę. Odpowiedzialny za to był Jimek czyli Radzimir Dębski, który razem z symfonikami katowickiej NOSPR stworzył nową hip-hopową jakość.
  07.10 premierę ma najnowszy album Miuosh „Ulice Bogów”, w całości wyprodukowany przez jednego producenta - Fleczera. Tym razem wśród gości nie znajdziemy nikogo z przedstawicieli sceny rapowej, usłyszymy natomiast formację The Voices, Kasię Golomską i... Budkę Suflera.

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.  Miuosh, Klub Blue Note, Poznań

  Termin: 01.04.2016
  Miejsce: Klub Blue Note, Kościuszki 76/78, Poznań, Wielkopolskie
  Kategoria: Muzyka
  Inne kategorie: Wszystko, Muzyka, Hip hop & RnB, Alternatywa, Klubowa & Nowe Brzmienia, Rock & Pop, Jazz, Alternatywa,


  Ceny biletów:
   - 34zł - I pula
   - 39zł - II pula


  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  KUP BILET - data: 01/04/2016, godz.: 21:00
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Miuosh, Poznań (Klub Blue Note): 8 na 10 (Liczba ocen: 3):
  Impreza, którą można polecić.

  Twoja opinia: