Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Koncert

  Miuosh, ()  Miuosh

  Miuosh, właściwie Miłosz Paweł Borycki - raper i producent muzyczny. Reprezentant śląskiego rapu. W swoich tekstach często podkreśla swoje przywiązanie do tego miejsca - przede wszystkim do Katowic. Debiutował singlem "Ciężko lekko żyć" nagranym z grupą Projektor.
   
  Nowy projekt,  FDG ORKIESTRA to projekt, który z bogatego dorobku muzycznego Miuosha wydobył to co najlepsze, podkręcił brzmienie każdego singla do maksimum mocy, a niektórymi rearanżacje utworów  katowickiego rapera pokazują, że nawet grane juz tysiące razy utwory, których liczniki odsłuchań w internecie dawno już przekroczyły miliony, mogą uderzać w zupełnie nowy i świeży sposób.

  Miuosh rozpoczął solową karierę w 2007 roku. Jego album "Projekcje" był pierwszym krążkiem wydanym pod banerem wytwórni Fandango Records, której jest założycielem. Kolejna solowa płyta Miuosha - "Pogrzeb" pojawiła się w sklepach w 2009 roku. Dwa lata później raper nagrał 3. autorski album - "Piąta strona świata". Jego najnowsza płyta pt. "Prosto przed siebie" (premiera 20 października 2012) odniosła spory sukces. Gościnnie wystąpił na niej m.in. Bisz, Pyskaty oraz W.E.N.A.

  W 2015 ukazał się album z katowickiego koncertu w Sali NOSPR, na którym połączenie klasyki i hop-hopu, pokazało, że to tylko dwa pozornie nie pasujących do siebie światy. Bohaterem koncertu był  Miuosh i utwory z jego ostatnich płyt, przearanżowane jednak na klasyczną nutę. Odpowiedzialny za to był Jimek czyli Radzimir Dębski, który razem z symfonikami katowickiej NOSPR stworzył nową hip-hopową jakość.
  07.10 premierę ma najnowszy album Miuosh „Ulice Bogów”, w całości wyprodukowany przez jednego producenta - Fleczera. Tym razem wśród gości nie znajdziemy nikogo z przedstawicieli sceny rapowej, usłyszymy natomiast formację The Voices, Kasię Golomską i... Budkę Suflera.

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.  Miuosh, ,

  Termin: 01.04.2016 09.04.2016
  Miejsce: , , ,
  Kategoria: Muzyka
  Inne kategorie: Wszystko, Muzyka, Hip hop & RnB, Alternatywa, Punk, Rock & Pop, Alternatywa, Alternatywa,
  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Miuosh, (): 8 na 10 (Liczba ocen: 2):
  Impreza, którą można polecić.

  Twoja opinia: