Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Inne

  Mistrz Magii - Marcin Muszyński, Warszawa (Centrum Expo XXI)  Mistrz Magii - Marcin Muszyński

  Oficjalnie Marcin Muszyński, iluzjonista i mistrz dużej magii rusza z największym w historii Polski, magicznym widowiskiem dużej iluzji. Jest to zwieńczenie trudu 10 lat pracy artysty nad przygotowaniem tego repertuaru. Marcin w repertuarze przewidział szereg niesamowitych etiud dużej iluzji ale w repertuarze pojawi się też element magicznego kabaretu.

  Właśnie to w połączeniu z dużą iluzją tworzy ten niesamowity magiczny spektakl. Będą zatem światowe „perełki” dużej iluzji jak Lewitacja Pianisty z Fortepianem, rozmaite lewitacje modelek, pojawienia i zniknięcia ludzi, oraz różnorodne metamorfozy. Przecięcie piłą spalinową iluzjonisty a to już specjalna dawka adrenaliny… 

  Duża iluzja dająca zawsze ogromny zastrzyk niesamowitych emocji i adrenaliny. Dodatkowo jak zawsze już w spektaklach Marcina Muszyńskiego, objawią się publiczności piękne wręcz zjawiskowe modelki gdyż są to finalistki Miss i zwyciężczyni konkursów piękności z Polski i ze Świata., Zaprojektowane wspaniałe ponadczasowe stroje i niesamowite tchnące magią rekwizyty i scenografie. Magiczne stroje iluzjonisty i asystentek zdobione piórami oraz 10-kami kilogramów kamieni Swarovskiego, które też wychodzą poza granice zmysłów i wyobraźni… Trasa koncertowa obejmująca dziesiątki ton sprzętu estradowego, kilka ciężarówek magicznych rekwizytów w tym nadzwyczajne środki bezpieczeństwa odnośnie strzeżenia ich tajemnicy. To wszystko po to by widzowie mogli posmakować prawdziwej Magii i smak jej tajemnicy. Marcin do tournee 2016 przygotował również blisko 0,5 tony pirotechniki, która będzie wykorzystywana podczas całej trasy koncertowej artysty. Na koncertach przewidzianych jest też wiele niespodzianek, które iluzjonista przygotował dla swoich fanów i publiczności.

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.  Mistrz Magii - Marcin Muszyński, Centrum Expo XXI, Warszawa

  Termin: 24.04.2016
  Miejsce: Centrum Expo XXI, Prądzyńskiego 12/14, Warszawa, Mazowieckie
  Kategoria: Inne
  Inne kategorie: Wszystko, Rodzina, Inne, Widowisko, Punk, Rock & Pop, Alternatywa, Alternatywa,


  Ceny biletów:

   Normalny
   - 190zł, 150zł, 130zł, 110zł, 90zł

   Dzieci do lat 16
   - 65zł - Premium
   - 55zł - Standard +
   - 45zł - Standard


  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  KUP BILET - data: 24/04/2016, godz.: 17:00
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Mistrz Magii - Marcin Muszyński, Warszawa (Centrum Expo XXI): 7.25 na 10 (Liczba ocen: 1):
  Impreza, którą można polecić.

  Twoja opinia: