Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Koncert

  Mikromusic, Warszawa (Klub Hybrydy)  Mikromusic

  „Matka i żony” to jedna z najbardziej energicznych płyt, które zespół nagrał do tej pory. Jeśli poprzednie albumy niosły ze sobą dużą ilość melancholii, na tej płycie można znaleźć sporo humoru i przyspieszony rytm. – opowiada Natalia Grosiak

  Nowa płyta Mikromusic ukazała się 2 października 2015 roku. Płytę zapowiedział singiel pod tytułem „Krystyno” (premiera miała miejsce na początku sierpnia), we wrześniu zaś ukazał się singiel „Bezwładnie”, w którym gościnnie w duecie z Natalią zaśpiewał Skubas. Utwór ten od października do dziś, znajduje się na Liście Przebojów Radiowej Trójki. Ponadto został uznany przez dziennikarzy i recenzentów, podobnie zresztą jak cała płyta w licznych podsumowaniach roku. Podwójne zwycięstwo również osiągnięto na Yach Film Festiwal. Sukces widoczny jest także na Youtube, gdyż piosenka ta, w wersji video przekroczyła już ponad półtora miliona wyświetleń. Trzecim singlem był „Dom”, którego premiera miała miejsce 25 stycznia 2016. A już w marcu 2016 planowana jest premiera teledysku „Po co ja tu jestem”.
  Kilka utworów, które znalazły się na płycie stanowią również ścieżkę dźwiękową w głośnym już filmie „Chemia” w reżyserii Bartka Prokopowicza (Premiera filmu: 2.10.2015 (Polska), 4 lipca 2015 (świat)).
  Autorem tekstów jest Natalia Grosiak. Jak również autorką muzyki; 3 utwory stworzyła sama, pozostałe 8 we współpracy z kolegą z zespołu i producentem albumu - Dawidem Korbaczyńskim.

  O albumie:
  „Płyta jest bardzo babska, opowiada o świecie kobiet, matek, żon. Matek, które tracą dzieci („Piękny chłop”), które obawiają się, czy zrobiły dobrze sprowadzając dziecko na taki okrutny świat („Kostucha”), czy też spragnionych tak miłości, że doprowadzając aż do śmierci („Pocałuj pochowaj”). Śmierć na tej płycie jest kobietą: cyniczną, zlęknioną, doświadczoną i okrutną.” – opowiada Natalia Grosiak. – „Dla mnie płyta jest przede wszystkim pracą nad tekstem. Pierwszy raz powstały piosenki wcale nie ładne. Bo do tej pory chciałam pisać ładne piosnki. Teraz piosenki opowiadają historie, a ja nie dążę do tego, aby było miło i przyjemnie.”

  Zespół w składzie:
  Natalia Grosiak – wokal
  Dawid Korbaczyński – gitara
  Robert Szydło – gitara basowa
  Robert Jarmużek – piano
  Adam Lepka – trąbka i instrumenty perkusyjne
  Łukasz Sobolak – perkusja

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.  Mikromusic, Klub Hybrydy, Warszawa

  Termin: 14.04.2016
  Miejsce: Klub Hybrydy, Złota 7/9, Warszawa, Mazowieckie
  Kategoria: Muzyka
  Inne kategorie: Wszystko, Muzyka, Alternatywa, Hard & Heavy, Punk, Rock & Pop, Alternatywa, Alternatywa,


  Ceny biletów:
   - 40zł - w przedsprzedaży
   - 45zł - w dniu imprezy


  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  KUP BILET - data: 14/04/2016, godz.: 20:00
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Mikromusic, Warszawa (Klub Hybrydy): 7.25 na 10 (Liczba ocen: 2):
  Impreza, którą można polecić.

  Twoja opinia: