Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Wszystko

  Lady Pank, ()  Lady Pank

  Jeden z najbardziej rozpoznawalnych rodzimych zespołów rockowych wyruszy wkrótce w kolejną trasę koncertową po Polsce. Cykl koncertów da więc fanom szansę usłyszenia na żywo najwiekszych hitów Lady Pank.

  Lady Pank to polski zespół rockowy, który obecny jest na polskiej scenie od 1981 roku. Mają na koncie niezliczone przeboje, a wśród nich: "Tańcz głupia, tańcz", "Fabryka Małp", "Sztuka latania", "Mniej niż zero", "Wciąż bardziej obcy" czy "Kryzysowa narzeczona". Trasa Lady Pank będzie przekrojem największych hitów w ponad trzydziestoletniej karierze zespołu, który na przestrzeni lat zjednał sobie wielu fanów, czekających na mieszankę rockowych uniesień, za sprawą wspomnień i emocji, wywołanych brzmieniem dobrze znanych przebojów.

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.  Lady Pank, ,

  Termin: 23.03.2017 23.04.2017
  Miejsce: , , ,
  Kategoria: Wszystko
  Inne kategorie: Wszystko, Muzyka, Rock & Pop, Widowisko, Scena, Reggae & Ska, Scena, Hard & Heavy,
  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Lady Pank, (): 10 na 10 (Liczba ocen: 396):
  Rewelacyjna i godna polecenia impreza.

  Twoja opinia: