Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Koncert

  Krystyna Prońko, Wieliczka, Kraków (Hotel Lenart ****)  Krystyna Prońko

  Koncert Krystyny Prońko, jednej z najwybitniejszych arystek polskiej estrady w stylowym Hotelu Lenart w Wieliczce. Krystyna Prońko posiada doskonałe warunki głosowe oraz wysoką kulturę muzyczną, dzięki czemu jako jedna z nielicznych artystek z powodzeniem łączy ambitną muzyką z oryginalnymi tekstami.

  Krystyna Prońko zaczynała w zespole  Relaks,potem nagrodzono ją na festiwalach w Opolu i Lublinie za utwory: „Po co ci to chłopcze” oraz „Umarłe krajobrazy”. Jednym z jej najbardziej znanych przebojów jest piosenka „Jesteś lekiem na całe zło”.

  Absolwentka wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach, występowała w Dreźnie, Sopocie i Castlebar i była wielokrotnie nagradzana. Pojawiała się również na festiwalach jazzowych m.in. Jazz Jamboree i Praski Festiwal Jazzowy. Serca publiczności skradła takimi utworami jak: „Papierowe ptaki”, „Bożek gorzelny”, „Małe tęsknoty” i „Modlitwa o miłość prawdziwą”.

  Oprócz działalności estradowej zajmowała się publicystyką muzyczną, brała udział w audycjach radiowych, wykładała na wyższych uczelniach. Zagrała główną rolę w rock operze „3400 lat po Ikarze”. W 1998 roku ukazała się jej płyta „Złość” na której znalazły się takie utwory jak: „10 w skali Beauforta”, „Księżycowa noc” i „ Ty wiesz najlepiej”. Najnowszy album wydany w 2006 roku nosił tytuł „Jestem po prostu”, zaś rok później ukazał się album zawierający największe przeboje artystki zatytułowany „Poranne łzy i inne tęsknoty”.

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.  Krystyna Prońko, Hotel Lenart ****, Wieliczka, Kraków

  Termin: 16.04.2016
  Miejsce: Hotel Lenart ****, Narutowicza 1, Wieliczka, Kraków, Małopolskie
  Kategoria: Muzyka
  Inne kategorie: Wszystko, Muzyka, Rock & Pop, Hard & Heavy, Scena, Rock & Pop, Jazz, Alternatywa,


  Ceny biletów:
   - 149zł, 79zł, 69zł


  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  KUP BILET - data: 16/04/2016, godz.: 18:00
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Krystyna Prońko, Wieliczka, Kraków (Hotel Lenart ****): 0 na 10 (Liczba ocen: 0):
  Brak opinii.

  Twoja opinia: