Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Wszystko

  Król, Bytom (Jazz Club Fantom)  KRÓL

  Umarł Król, niech żyje Król. Ambitny elektroniczny pop artysty wybrzmi na premierowym koncercie w Bytomiu.

  Błażej Król to lider nieistniejącego już Kawałka Kulki oraz wokalista i gitarzysta duetu UL/KR. O zespole, który tworzy z Maurycym Kiebzakiem-Gorskim napisano w ostatnich dwóch latach właściwie wszystko. Najbardziej spektakularny debiut ostatnich lat. Debiut z 2012 roku uznany został za płytę roku przez większość branżowych rankingów i blogosferę.

  W 2013 zespół wydał „Ament”, przejechał Polskę wzdłuż i wszerz, zaliczając  przy tym najważniejsze festiwale, znów narobił zamieszania w podsumowaniach i… postanowił zamrozić działalność.
  W styczniu 2014 światło dzienne ujrzał pierwszy singiel KRÓLA – „Szczenię”, zapowiadający marcową premierę płyty „Nielot.” Koncert w Fantomie będzie jedną z pierwszych okazji do posłuchania nowego materiału na żywo.

  Błażej Król to jednoosobowy fenomen. Najpierw w duecie UL/KR, a obecnie jednoosobowo sprawia, że termin "piosenka poetycka" przestaje się konotować w głowie polskiego słuchacza ze swetrzastym obciachem. Mieszając w jednym sosie elektronikę, ambient i wątki szeroko pojętego indie, tworzy mieszankę jedyną w swoim rodzaju. (…) Nie wiem jak Państwo, ja kupuję to w całości, a nawet odrobinę się identyfikuję, tak, jak moi rodzice kupowali i identyfikowali się z Grzegorzem Ciechowskim. - Jakub Żulczyk

  SZCZENIĘ VIDEO:
  http://www.youtube.com/watch?v=oJTZNE8RQDg

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.  Król, Jazz Club Fantom, Bytom

  Termin: 13.04.2014
  Miejsce: Jazz Club Fantom, Żeromskiego 27, Bytom, Śląskie
  Kategoria: Wszystko
  Inne kategorie: Wszystko, Muzyka, Rock & Pop, Scena, Widowisko, Scena, Reggae & Ska, Widowisko, Scena,


  Ceny biletów:
   - 25 zł


  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  KUP BILET - data: 13/04/2014, godz.: 20:00
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Król, Bytom (Jazz Club Fantom): 7.25 na 10 (Liczba ocen: 1):
  Impreza, którą można polecić.

  Twoja opinia: