Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Marzec 2016
  P W Ś C P S N
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031EC
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Koncert

  Kortez, Warszawa (Palladium)  Kortez - “Bumerang”

  26-cio letni kompozytor i wokalista z pochodzący z Iwonicza. Wyedukowany pianista i puzonista z zacięciem do muzyki klasycznej. Kilka lat temu zaczął śpiewać. Po kilku miesiącach napisał pierwsze piosenki. Z jedną z nich zgłosił się na casting do Must Be The Music, gdzie nie został zauważony. Na początku 2014 roku podpisał kontrakt z Jazzboy Records.

  Podczas pierwszej dwutygodniowej sesji w Warszawie zarejestrował 66 piosenek, które stały się jego oficjalnym demo.W marcu 2015 roku ukazała się pierwsza EPka zatytułowana Jazzboy Session EP, na którą złożyły się trzy piosenki: “Zostań”, “Joe” i “Co Myślisz?”.Obdarzony jest wyjątkowym, głębokim i lekko szorstkim głosem, z którego umiejętnie korzysta. Wysoki, małomówny o melancholijnym spojrzeniu. Godny zaufania. Prawdopodobnie jeden z największych wschodzących talentów na naszym rynku. Jego debiutancka płyta “Bumerang” to intymny zbiór opowiadań o miłości i jej braku. To jedna z najlepiej sprzedających się i przyjętych płyt w ostatnich latach:

  Miesiąc po premierze “Bumeranga” Kortez wydał drugą EPkę z trzema utworami: “Od Dawna Już Wiem”, “Ćma Barowa” i “Kominy”. EPka dostępna jest jedynie na koncertach.

  W połowie grudnia sprzedaż Bumeranga przekroczyła 15 000 szt, a co za tym idzie debiut Korteza uzyskał status Złotej Płyty.

  W drugiej połowie stycznia sprzedaż Bumeranga przekroczyła 30 000 egzemplaży i uzyskała status Platynowej Płyty.

  16 kwietnia (Record Store Day) ukaże się vinylowa edycja “Bumeranga”, a także Minialbum na który złoży się 6 piosenek głównie znanych z dotychczas wydanych EPek: “Joe”, “Co Myślisz?”, “Wiem, że Mnie Podglądasz”, “Ćma Barowa” i “Kominy”. Dodatkowym utworem będzie pełna, wcześniej nie opublikowana wersja “Z Imbirem”

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.  Kortez, Palladium, Warszawa

  Termin: 31.03.2016
  Miejsce: Palladium, Złota 5/7, Warszawa, Mazowieckie
  Kategoria: Muzyka
  Inne kategorie: Wszystko, Muzyka, Rock & Pop, Alternatywa, Scena, Rock & Pop, Jazz, Alternatywa,


  Ceny biletów:
   - 85zł


  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  KUP BILET - data: 31/03/2016, godz.: 19:00
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Kortez, Warszawa (Palladium): 7 na 10 (Liczba ocen: 3):
  Zapowiada się dobrze, zobaczymy.

  Twoja opinia: