Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Koncert

  Kobranocka, Róże Europy, Sztywny Pal Azji, Żory (Miasteczko Westernowe TWINPIGS)  Kobranocka, Róże Europy, Sztywny Pal Azji


  23.04.2016r. / Żory / Miasteczko Twinpigs


  Kobranocka

  Legendarna toruńska kapela, to która gra dla Was nieprzerwanie ponad dwadzieścia pięć lat!!! Liderem zespołu jest Kobra - Andrzej Kraiński, wokalista, gitarzysta. Drugim założycielem kapeli był Szybki Kazik, który gra do dziś (z kilkuletnią przerwą na solowy projekt - "Atrakcyjny Kazimierz"). Od ponad dwudziestu lat w składzie znajduje się Piotr "Vysol" Wysocki. Po wielu latach grania z muzykami spoza Torunia, od 2005 roku drugim gitarzystą jest Jacek Moczadło.

  Bardzo ważnym członkiem-założycielem jest tekściarz zespołu - Ordynat Michorowski - ordynator oddziału zamkniętego szpitala psychiatrycznego... Kobra poznał Ordynata z powodów "militarnych" w 1984 roku, lekarz pokazał swoje teksty (miedzy innymi "List z poligonu"). Jak sam niedoszły żołnierz mówi: "jedyne wyjście to było założenie kapeli". Pierwotnie zespół nosił nazwę Latający Pisuar. Wszystko zaczęło się od jednorazowego wystepu, gdyż kapela nie przewidywała działalności komercyjnej, jedynie podziemną. Ale po pierwszym, nader udanym koncercie zespół dokooptował do składu Waldka Zaborowskiego grającego na saksofonie i przemianował się na Kobranockę.

  Róże Europy

  1 000 000 sprzedanych płyt, tysiące koncertów w całej Polsce, występy w USA, Anglii, Austrii, Włoszech!

  Róże Europy oferują muzykę pełną przebojowości, autentyczności, ciekawej warstwy literackiej oraz uniwersalnego wielopokoleniowego przesłania. To jest zawsze lokomotywa szalonej muzyki pop z rockową energią, która porywa publiczność ze sobą. Tak jest wszędzie gdzie gramy. Lubimy grać, a publiczność lubi bawić się z nami.

  Obecny skład Róż Europy: Piotr Klatt wokal, Darek Osiński gitara basowa, Karol Szolz gitara, Bartek Kapsa perkusja, Bartosz Wawrzyniak gitara.

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.  Kobranocka, Róże Europy, Sztywny Pal Azji, Miasteczko Westernowe TWINPIGS, Żory

  Termin: 23.04.2016
  Miejsce: Miasteczko Westernowe TWINPIGS, Katowicka 24, Żory, Śląskie
  Kategoria: Muzyka
  Inne kategorie: Wszystko, Muzyka, Country & Folk, Hard & Heavy, Punk, Rock & Pop, Alternatywa, Alternatywa,


  Ceny biletów:
   - 50zł - w przedsprzedaży
   - 60zł - w dniu imprezy

  Atrakcje Miasteczka Twinpigs w cenie biletu.  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  KUP BILET - data: 23/04/2016, godz.: 17:00
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Kobranocka, Róże Europy, Sztywny Pal Azji, Żory (Miasteczko Westernowe TWINPIGS): 0 na 10 (Liczba ocen: 0):
  Brak opinii.

  Twoja opinia: