Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Styczeń 2017
  P W Ś C P S N
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031EC
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Widowisko

  Karnawał SuperBohaterów z Marcinem Wyrostkiem, Katowice (Katowice Miasto Ogrodów (dawne CKK))  Spektakl dla dzieci


  Karnawał SuperBohaterów z Marcinem Wyrostkiem


  Karnawałowy spektakl muzyczny dla dzieci z gościnnym udziałem wirtuoza akordeonu Marcina Wyrostka, zwycięzcy polskiej edycji Mam Talent, i jego zespołu Coloriage.

  Prawdziwi SuperBohaterowie, czyli Wielkie Gwiazdy Kina dla Dzieci, zapraszają na karnawałowy bal! W myśl hasła „Tańczymy wśród gwiazd”, przeżyjemy moc kosmicznych przygód i wiele muzycznych niespodzianek. „Lot Anioła”, Parada Sceniczna, fiesta i fruwające cukierki… Do tego wielki konkurs muzyczny „Great Battle Music” oraz tańce-hulańce do dźwięków akordeonu SuperWirtuoza, czyli Marcina Wyrostka. Co to będzie za bal! Przyjdźcie przebrani, zamaskowani lub zakamuflowani…

  „SuperWirtuozi: zaginiony gwiazdozbiór” to serial teatralny stworzony przez dyrygenta Macieja Cisowskiego. Prezentuje najbardziej wartościowe zjawiska muzyczne w formie muzycznego spektaklu włączającego dzieci do wspólnej zabawy.

  Spektakl trwa ok. 60 minut. Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 9 lat.

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.  Karnawał SuperBohaterów z Marcinem Wyrostkiem, Katowice Miasto Ogrodów (dawne CKK), Katowice

  Termin: 29.01.2017
  Miejsce: Katowice Miasto Ogrodów (dawne CKK), pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice, Śląskie
  Kategoria: Widowisko
  Inne kategorie: Wszystko, Teatr, Muzyka, Widowisko, Scena, Reggae & Ska, Scena, Hard & Heavy,


  Ceny biletów:
   - 10zł - ulgowy
   - 20zł - normalny


  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  KUP BILET - data: 29/01/2017, godz.: 10:00
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Karnawał SuperBohaterów z Marcinem Wyrostkiem, Katowice (Katowice Miasto Ogrodów (dawne CKK)): 7 na 10 (Liczba ocen: 1):
  Zapowiada się dobrze, zobaczymy.

  Twoja opinia: