Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Luty 2017
  P W Ś C P S N
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728EC
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Koncert

  Kalinowe Niebo - piosenki Kaliny Jędrusik, Wrocław (Teatr Muzyczny Capitol)  „Kalinowe Niebo” –  piosenki Kaliny Jędrusik w teatrze Capitol!


  Zapraszamy na niepowtarzalną  muzyczną podróż przez życie fascynującej Kaliny Jędrusik! Katarzyna Figura, Katarzyna Pakosińska, Renata Przemyk, Natalia Sikora, Katarzyna Mirowska, Paulina Przybysz, Jan Młynarski, Sambor Dudziński  i wielu innych znakomitych artystów weźmie udział w wyjątkowym koncercie „Kalinowe Niebo”, który obędzie się 20 lutego 2017 we wrocławskim Teatrze Muzycznym Capitol.

  Nowe aranżacje największych przebojów Kaliny Jędrusik w wykonaniu zespołu Krzysztofa Niedźwieckiego, znakomita scenografia i stroje Mateusza Stępniaka, specjalnie przygotowane materiały video i choreografia tańca. Dla tych, którzy znają i kochają Kalinę, widowisko będzie okazją do przypomnienia sobie tej wyjątkowej postaci i spojrzenia na nią z nowych, zaskakujących perspektyw. Ci, dla których będzie to pierwszy kontakt z „polską Marylin Monroe”, na pewno nabiorą ochoty na głębsze jej poznanie.

  Fragment recenzji premierowego koncertu, który odbył się 28.05 w Częstochowie:

  "Kalinowe niebo" bez cienia kompleksów mogłoby stanowić materiał prezentowany w telewizji - ani repertuarowo, ani pod względem doboru wykonawców nie ustępuje bowiem tamtejszym, hucznym koncertom okolicznościowym”.

  Koncert powstał we współpracy z Miastem Częstochowa i Ośrodkiem Gaude Mater. Kalina Jędrusik pierwsze lata swojego życia spędziła w tym mieście, dlatego też w kilku miejscach koncert do tego ważnego w jej życiu etapu nawiązuje. Premierowy koncert zachwycił publiczność. Obecna na nim rodzina Kaliny ze wzruszeniem podkreślała, że był to koncert, który w piękny, wzruszający, ale też odważny i dowcipny sposób przedstawiał znakomitą aktorkę i wrażliwego człowieka.

  Koncert pt. „Kalinowe Niebo” przeniesie nas w niezwykły świat tej nietuzinkowej postaci. Spróbujemy pokazać jej wielowymiarowość, wrażliwość i ogromny talent, zarówno aktorski jak i muzyczny. Zastosujemy wiele różnych środków wyrazu – od scenografii, przez nowe aranżacje utworów, fragmenty filmów z jej udziałem aż po sam wygląd i charakter wykonawców.


  Koncert KALINOWE NIEBO:

  Występują: Katarzyna Figura, Katarzyna Pakosińska, Renata Przemyk, Natalia Sikora, Katarzyna Mirowska, Paulina Przybysz, Jan Młynarski, Sambor Dudziński i inni…
  Aranżacja muzyczna: Krzysztof Niedźwiecki
  Skład zespołu: Wojciech Fedkowicz, Jacek Fedkowicz, Michał Jurkiewicz, Leszek Szczerba, Krzysztof Niedźwiecki
  Scenografia i kostiumy: Mateusz Stępniak
  Scenariusz i reżyseria: Marzena Kopczyńska i Michał Gawlicz
  Koordynacja całości: Michał Gawlicz
  Video i animacje: Michał Więdłocha

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.  Kalinowe Niebo - piosenki Kaliny Jędrusik, Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław

  Termin: 20.02.2017
  Miejsce: Teatr Muzyczny Capitol, Marszałka J. Piłsudskiego 72, Wrocław, Dolnośląskie
  Kategoria: Muzyka
  Inne kategorie: Wszystko, Rodzina, Muzyka, Muzyka klasyczna, Scena, Scena, Scena, Hard & Heavy,


  Ceny biletów:
   - 150zł, 120zł, 80zł


  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  KUP BILET - data: 20/02/2017, godz.: 19:00
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Kalinowe Niebo - piosenki Kaliny Jędrusik, Wrocław (Teatr Muzyczny Capitol): 7.25 na 10 (Liczba ocen: 3):
  Impreza, którą można polecić.

  Twoja opinia: