Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Wszystko

  Kaliber 44 + goście, Wrocław (Eter Club)  Na takie powroty warto czekać. Kaliber 44 we Wrocławiu!

  Wiele lat musieliśmy czekać, nim członkowie Kalibra 44 postanowili wrócić na wspólną scenę pod tym szyldem. Reaktywacja się dokonuje, czego dowodem są klubowe koncerty i praca nad nowym krążkiem, który światło dzienne ujrzeć ma za rok. Za niespełna dwa miesiące (4 grudnia) Kaliber 44 odwiedzi Wrocław i zagra w klubie Eter.

  Kaliber 44 to grupa uznawana, nie tylko przez fanów hip-hopu, za legendarną. Użycie w stosunku do niej określenia „fenomenalna” też nie będzie żadną przesadą, biorąc pod uwagę to, czego dokonali na krajowym rynku.

  Ich debiutancki krążek, wydana w 1996 roku „Księga tajemnicza. Prolog”, uznawana jest za jeden z najlepszych albumów w historii polskiej muzyki. Kolejny album - „W 63 minuty dookoła świata” - tylko potwierdził znaczenie Kalibra 44 dla rodzimego hip-hopu, a w 2000 roku do sprzedaży trafił trzeci i jak dotąd ostatni krążek składu, „3:44”. Rok 2003 okazał się przełomowy, bo właśnie wtedy zapadła decyzja o zawieszeniu działalności Kalibra.

  Fani długo wyczekiwali wiadomości o reaktywacji grupy, zresztą muzycy kilka razy pojawili się razem na scenie, dając im właśnie takie nadzieje. Decyzja o wznowieniu działalności zapadła jednak dopiero w tym roku, po 10 latach przerwy, a impulsem do jej podjęcia okazało się zaproszenie na jeden z najważniejszych festiwali, Heineken Open'er Festival, podczas którego wszyscy przekonali się, że Kaliber wciąż jest w formie i wciąż porusza.

  Reaktywacja się dokonuje. Członkowie grupy nie tylko zaczęli koncertować, ale też obiecują nową płytę, nad którą rozpoczynają właśnie prace. Fani mogą się też spodziewać winylowych wydań trzech wcześniejszych płyt, które Kaliber przygotowuje wspólnie z SP Records.

  Powrót Kalibra jest wydarzeniem, o którym mówić się będzie bardzo wiele. 4 grudnia we wrocławskim Eterze będziecie mogli uczestniczyć w jednym z pierwszych koncertów po wznowieniu działalności grupy, to trzeba zobaczyć!

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.  Kaliber 44 + goście, Eter Club, Wrocław

  Termin: 04.12.2013
  Miejsce: Eter Club, Kazimierza Wielkiego 19, Wrocław, Dolnośląskie
  Kategoria: Wszystko
  Inne kategorie: Wszystko, Muzyka, Hip hop & RnB, Country & Folk, Reggae & Ska, Punk, Country & Folk, Zmiany,


  Ceny biletów:
   - 44 zł - w przedsprzedaży
   - 55 zł - w dniu imprezy


  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  KUP BILET - data: 04/12/2013, godz.: 20:00
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Kaliber 44 + goście, Wrocław (Eter Club): 7.5 na 10 (Liczba ocen: 1):
  Impreza, którą można polecić.

  Twoja opinia: