Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Rock & Pop

  Jesus Chrysler Suicide, support: 004, Ropes Notes, Rzeszów (Klub Pod Palmą)  Jesus Chrysler Suicide, support: 004, Ropes Notes

  15 kwietnia w Klubie Pod Palmą wystąpi legenda rzeszowskiego, alternatywnego rocka, grupa Jesus Chrysler Suicide. Zespół, który obchodzi w tym roku swoje 25 lecie istnienia, będzie promował długo oczekiwaną płytę "Wybaczam wam wszystko", której premiera przewidziana jest na kwiecień 2016 r. Koncert JCS poprzedzą: Ropes Notes i 004.

  Grupa JESUS CHRYSLER SUICIDE powstała w 1991 r. w Rzeszowie. Połączenie industrial rocka z hard core, metal, grunge i psychodelii oraz duża dawka czarnego humoru w tekstach to charakterystyczne cechy sześciu płyt wydanych na przestrzeni 25 lat istnienia Jesus Chrysler Suicide.

  Najbardziej docenione przez fanów i krytyków to płyty: "Schizovirus 0" wydana w 1994 roku, "Eso Es" - nominacja do nagrody Fryderyk 99' w kategorii hard and heavy, oraz "Rhesus Admirabilis" z 2006 roku. Ciekawostka w dyskografii zespołu jest album z remiksami utworów z płyty "Schizovirus 0" zatytułowany "Remixed By 2,47". Utwory znajdujące się na tym wydawnictwie stały się znakomitymi ilustracjami dźwiękowymi do filmów "Gniew" i "Inferno", oraz kilku seriali emitowanych w TVP. Utwory JCS ukazały się także na wielu składankach m.in. na polskim Tribute To Depeche Mode "Master Of Celebration", czy też na płycie z muzyką inspirowaną grą "Wiedźmin", która zdobyła sporą popularność na całym świecie.

  Zespół był gościem na wielu festiwalach m.in.: Jarocin Festival, Castle Party, Breakout Festiwal, Industrialooza, Odjazdy, Polnishe Independent Festival w Berlinie, Teuto Karpaten Beat w Bielefeld, , Seven Festival, Gotyk na Dotyk. Grupa ma także na swoim koncie występy przed gwiazdami takimi jak: Life of Agony, Voi Vod, Nashville Pussy czy Pro Pain. W kwietniu 2013 r. zespół udostępnił w sieci cover Siekiery "Ludzie Wschodu", zapowiadając tym samym nowe, eksperymentalne oblicze, pochodzące z cybersesji nagraniowej, która miała miejsce na sali prób JCS.Owocem tej sesji były udostępnione wraz z teledyskami single do utworów "Robdrajv" i "Polska Chora". Na kwiecień 2016 r. zaplanowana została premiera nowej płyty JCS "Wybaczam wam wszystko".

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.  Jesus Chrysler Suicide, support: 004, Ropes Notes, Klub Pod Palmą, Rzeszów

  Termin: 15.04.2016
  Miejsce: Klub Pod Palmą, Cicha 4a, Rzeszów, Podkarpackie
  Kategoria: Rock & Pop
  Inne kategorie: Wszystko, Muzyka, Rock & Pop, Hard & Heavy, Punk, Rock & Pop, Alternatywa, Alternatywa,


  Ceny biletów:
   - 25zł - w przedsprzedaży
   - 30zł - w dniu imprezy


  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  KUP BILET - data: 15/04/2016, godz.: 19:00
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Jesus Chrysler Suicide, support: 004, Ropes Notes, Rzeszów (Klub Pod Palmą): 0 na 10 (Liczba ocen: 0):
  Brak opinii.

  Twoja opinia: