Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Festiwale

  Jarocin Festiwal 2016, (Jarocin)  Jarocin Festiwal 2016: znamy daty występów tegorocznych artystów!

  To będzie bez wątpienia jeden z najciekawszych i najmocniej obsadzonych festiwali w Jarocinie w historii. Choć line-up imprezy nie jest jeszcze do końca skompletowany już teraz wygląda niezwykle ciekawie. Dzisiaj organizatorzy ujawnili dokładne daty występów dotychczas ogłoszonych artystów. Jednodniowe bilety festiwalowe trafią do sprzedaży w poniedziałek, 14 marca.

  Tegoroczna odsłona Jarocin Festiwal, jednego z najstarszych i najbardziej zasłużonych festiwali rockowych w Polsce, rozpocznie się w czwartek, 7 lipca. Tego dnia na głównej scenie festiwalowej zaprezentują się polskie formacje: Kabanos, Luxtorpeda, Oberschlesien oraz TSA. Headlinerem pierwszego dnia festiwalu będzie amerykańska grupa Five Finger Death Punch, dowodzona przez Zoltana Bathory’ego.

  - Pierwszy dzień tegorocznej edycji festiwalu to przede wszystkim ukłon w stronę wszystkich fanów muzyki heavy metalowej, która zdominuje Scenę Główną. Bezapelacyjną gwiazdą wieczoru będzie zespół Five Finger Death Punch, który cieszy się ogromną popularnością wśród fanów ciężkiego brzmienia na całym świecie. Bez wątpienia równie duże emocje wzbudzi również występ polskiej legendarnej grupy TSA, która przed wieloma laty na jarocińskiej scenie zdobywała pierwsze sceniczne sukcesy – przypomina Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która po raz kolejny zorganizuje wydarzenie.

  Drugi dzień nadchodzącej edycji jarocińskiego festiwalu to z kolei muzyczna mieszanka polskiego punk-rocka z ciężkimi brzmieniami oraz muzyką elektroniczną z najwyższej światowej półki! Zagraniczną gwiazdą wieczoru będzie brytyjska grupa The Prodigy, mająca na koncie ponad 20 milionów sprzedanych płyt na całym świecie. „Ojcowie chrzestni sceny rave” zaprezentują jarocińskiej publiczności mocno energetyczne show, przepełnione wyjątkową ekspresją. Ponadto, line-up drugiego dnia imprezy zasilą polskie formacje: Kobranocka, Gaga/Zielone-Żabki oraz Farben Lehre. Wystąpią one w ramach tzw. Bloku Legend Jarocina. Drugiego dnia na jarocińskiej scenie zobaczymy też jeden z najważniejszych zespołów polskiego rock’a, legendarną, a zarazem owiana aurą tajemnicy, grupę Sweet Noise. Będzie to długo oczekiwany powrót po latach.

  - Piątek dostarczy uczestnikom festiwalu tego, na co większość z nich czeka  – solidnej dawki punkowej energii, która wznieci kurz i – jak co roku - wprawi festiwalowiczów w radosne pogo. Nie zabraknie również ciężkich brzmień. Natomiast występ formacji The Prodigy bez wątpienia zelektryzuje wszystkich fanów muzyki rave oraz elektroniki. To będzie duże wydarzenie muzyczne – zdradza Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

  W sobotę, 9 lipca, na deskach jarocińskiej sceny zaprezentują się z kolei polskie zespoły: Koniec Świata, Hunter oraz Acid Drinkers. Nie zabraknie również zagranicznych gości. Przed jarocińską publicznością zagra kanadyjska formacja D.O.A., jeden z głównych przedstawicieli nurtu hardcore punk oraz legendarna amerykańska grupa Slayer, zaliczana do tzw. "Wielkiej Czwórki" thrash metalu.

  - Koncert formacji Slayer to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych punktów tegorocznej edycji. Warto podkreślić, że gwiazda tego formatu nigdy dotąd nie gościła na jarocińskiej scenie. Wyjątkowym koncertem ostatniego dnia Jarocin Festiwal 2016 będzie także bez wątpienia występ formacji Acid Drinkers, która złoży hołd legendarnemu Lemmy'emu Kilmisterowi, wykonując utwory grupy Motörhead – ocenia Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.


  Dotychczas ogłoszeni artyści: Slayer, The Prodigy, Five Finger Death Punch, D.O.A., TSA, Farben Lehre, Oberschlesien, Acid Drinkers, Luxtorpeda, Koniec Świata, Kabanos, Sweet Noise, Kobranocka, Hunter oraz Ga-Ga/Zielone Żabki.

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.  Jarocin Festiwal 2016, Jarocin,

  Termin: 07.07.2016 09.07.2016
  Miejsce: Jarocin, , , Wielkopolskie
  Kategoria: Festiwale
  Inne kategorie: Wszystko, Festiwale, Muzyka, Rock & Pop, Festiwale, Hard & Heavy, Punk, Alternatywa,


  Ceny biletów:

  Karnet 3-dniowy:
   - 270zł

  Bilet jednodniowy:
   - 179zł


  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  KUP BILET - data: 07/07/2016, godz.:
  KUP BILET - data: 07/07/2016, godz.:
  KUP BILET - data: 08/07/2016, godz.:
  KUP BILET - data: 09/07/2016, godz.:
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Jarocin Festiwal 2016, (Jarocin): 10 na 10 (Liczba ocen: 1755):
  Rewelacyjna i godna polecenia impreza.

  Twoja opinia: