Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Marzec 2017
  P W Ś C P S N
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031EC
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Koncert

  Gruziński Balet Narodowy Sukhishvili, Szczecin (Arena)  Narodowy Balet Gruzji „Sukhishvili”


  Unikalne show taneczne – 100 tancerzy i orkiestra na scenie. Gruziński balet narodowy „Sukhishvili” składa się z więcej niż 100 tancerzy i własnej orkiestry. W swojej historii wyruszył na ponad 250 tournée, członkowie zespołu 11 razy objechali 5 kontynentów i 90 krajów, odbyli 12 500 koncertów, które łącznie widziało ponad 10 mln widzów na całym świecie!

  Występ zespołu nazwano „najlepszym show na Broadwayu”, w Australii uznany był on za „ósmy cud świata”, a po koncercie na najsłynniejszej scenie w Lа Scala, kurtynę podnoszono aż 14 razy, pobijając tym samym rekord Caruso (podniesienie kurtyny 11 razy). Gruziński Balet Narodowy „Sukhishvili” powstał 70 lat temu i bazuje na tradycyjnych tańcach narodowych, ale żeby występy były jeszcze bardziej spektakularne, powstały nowe układy, będące doskonałym połączeniem urokliwego folku i kroków współczesnych. Elementy sztuki walki i akrobacje, bajecznie kolorowe kostiumy oraz dynamiczna, opowiedziana z niebywałą pasją historia sprawiają, że „Sukhishvili” stanowi doskonałe show dla całej rodziny: od dzieci aż po seniorów.


  NIEBEZPIECZNE TAŃCE GRUZIŃSKICH MĘŻCZYZN

  „Spróbujcie skoczyć w powietrzu, podginając kolana pod siebie. Potem upadnijcie na klęczki na podłogę i skoczcie ponownie, żeby znów upaść i kontynuować! A potem kręćcie się na palcach w miękkich butach z taką szybkością, żeby nikt nie rozpoznał waszego własnego oblicza. A potem zróbcie okrążenie wokół sceny na klęczkach. Urzeknijcie przepiękne damy, które obserwują spokojnie i figlarnie wasz śmiały taniec, który stara się wywalczyć ich przychylność”. – The Washington Post (USA)


  SZTORM NA SCENIE

  „Gruzińscy artyści – sama doskonałość. To nawet nie taniec, to – lot. Sztorm na scenie”. – Daily Mirror (Great Britain)


  CZAR Z GRUZJI

  „Dwie i pół godziny przelatują jak sekundy, nim zdążysz spostrzec, patrzysz z ogromną uwagą i zastanawiasz, czym zachwycasz się bardziej – muzyką, pięknymi kostiumami, sztuką czy niewiarygodną techniką tancerzy, bogatymi w tradycje Gruzji”. – New York Post (USA)

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.  Gruziński Balet Narodowy Sukhishvili, Arena, Szczecin

  Termin: 30.03.2017
  Miejsce: Arena, Szafera 3/5/7, Szczecin, Zachodniopomorskie
  Kategoria: Scena
  Inne kategorie: Wszystko, Muzyka, Widowisko, Scena, Zmiany, Zmiany, Walentynki, Hip hop & RnB,


  Ceny biletów:
   - 190zł, 170zł, 140zł, 120zł, 90zł


  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  KUP BILET - data: 30/03/2017, godz.: 19:00
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Gruziński Balet Narodowy Sukhishvili, Szczecin (Arena): 0 na 10 (Liczba ocen: 0):
  Brak opinii.

  Twoja opinia: