Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
FacebookKoncert Granie na Żywo: Magnificent Muttley, Kraków (Hard Rock Cafe)

Granie Na Żywo – Magnificent Muttley

21 listopada w Hard Rock Cafe w Krakowie zobaczymy zespół Magnificent Muttley. Muzycy zaprezentują materiał ze swojej debiutanckiej płyty, na której progresywny rock łączą z melodyjnym funkiem. Koncert odbędzie się w ramach cyklu Granie Na Żywo.

Historia zespołu zaczęła się w marcu 2010. Trzej przyjaciele, pełni pasji do muzyki, zdecydowali się założyć zespół, który byłby nową jakością polskiej alternatywy. Nie oglądając się na inne ”modnie ubrane” kapele i wszystko czego ”nie wypada”, po prostu zaczęli grać muzykę. Prawdziwą, napędzaną testosteronem muzykę.

Magnificent Muttley to mieszanka świeżości, progresywnego rocka i funku, która  zaowocowała oldschoolowym i wyjątkowym brzmieniem. Ich muzyka to połączenie ciężkich riffów, gitarowych solówek i melodyjnych wokali, które przywołują na myśl to, co od zawsze najważniejsze w rocku – podejście ”wszystko albo nic”, pasję i dużo hałasu.

Muzycy już po 5 miesiącach byli gotowi zaprezentować swoje piosenki na żywo. Po kolejnych dwóch wydali debiutancką EP-kę, a nim upłynął rok, zagrali we wszystkich liczących się miejscach alternatywnej Warszawy. Ich sceniczną energię, dopracowany materiał, a także miłość do improwizacji w końcu zaczęły dostrzegać również media.

Trio ukończyło właśnie prace nad debiutanckim albumem, którego sklepowa premiera zaplanowana jest na 10 listopada 2012 r. Skład zespołu tworzą: Krzysiek Pożarowski (wokal, bas), Jakub Jusiński (gitara, wokal) oraz Aleksander Orłowski (perkusja, chórki).

Więcej informacji na http://www.granienazywo.pl

Koncert tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. W lokalu obowiązuje zakaz palenia tytoniu.
Koncerty z cyklu Granie Na Żywo w Hard Rock Cafe Kraków sponsoruje Żywiec.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Organizator: Agencja Plej

Więcej informacji: www.hardrockcafe.plGranie na Żywo: Magnificent Muttley, Hard Rock Cafe, Kraków

Termin: 21.11.2012
Miejsce: Hard Rock Cafe, pl.Mariacki 9, Kraków, Małopolskie
Kategoria: Muzyka
Inne kategorie: Wszystko, Muzyka, Rock & Pop, Hip hop & RnB, Punk, Country & Folk, Scena, Hard & Heavy,


Ceny biletów:
    - 10zł - w przedsprzedaży
    - 15zł - w dniu imprezy


Wszystkie terminy i ceny biletów:
KUP BILET - data: 21/11/2012, godz.: 20:00
Opinie i oceny koncertu/imprezy Granie na Żywo: Magnificent Muttley, Kraków (Hard Rock Cafe): 9.7 na 10 (Liczba ocen: 30):
Rewelacyjna i godna polecenia impreza.

Twoja opinia: