Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Koncert Granie na Żywo: Magnificent Muttley, Kraków (Hard Rock Cafe)

  Granie Na Żywo – Magnificent Muttley

  21 listopada w Hard Rock Cafe w Krakowie zobaczymy zespół Magnificent Muttley. Muzycy zaprezentują materiał ze swojej debiutanckiej płyty, na której progresywny rock łączą z melodyjnym funkiem. Koncert odbędzie się w ramach cyklu Granie Na Żywo.

  Historia zespołu zaczęła się w marcu 2010. Trzej przyjaciele, pełni pasji do muzyki, zdecydowali się założyć zespół, który byłby nową jakością polskiej alternatywy. Nie oglądając się na inne ”modnie ubrane” kapele i wszystko czego ”nie wypada”, po prostu zaczęli grać muzykę. Prawdziwą, napędzaną testosteronem muzykę.

  Magnificent Muttley to mieszanka świeżości, progresywnego rocka i funku, która  zaowocowała oldschoolowym i wyjątkowym brzmieniem. Ich muzyka to połączenie ciężkich riffów, gitarowych solówek i melodyjnych wokali, które przywołują na myśl to, co od zawsze najważniejsze w rocku – podejście ”wszystko albo nic”, pasję i dużo hałasu.

  Muzycy już po 5 miesiącach byli gotowi zaprezentować swoje piosenki na żywo. Po kolejnych dwóch wydali debiutancką EP-kę, a nim upłynął rok, zagrali we wszystkich liczących się miejscach alternatywnej Warszawy. Ich sceniczną energię, dopracowany materiał, a także miłość do improwizacji w końcu zaczęły dostrzegać również media.

  Trio ukończyło właśnie prace nad debiutanckim albumem, którego sklepowa premiera zaplanowana jest na 10 listopada 2012 r. Skład zespołu tworzą: Krzysiek Pożarowski (wokal, bas), Jakub Jusiński (gitara, wokal) oraz Aleksander Orłowski (perkusja, chórki).

  Więcej informacji na http://www.granienazywo.pl

  Koncert tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. W lokalu obowiązuje zakaz palenia tytoniu.
  Koncerty z cyklu Granie Na Żywo w Hard Rock Cafe Kraków sponsoruje Żywiec.

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

  Organizator: Agencja Plej

  Więcej informacji: www.hardrockcafe.pl  Granie na Żywo: Magnificent Muttley, Hard Rock Cafe, Kraków

  Termin: 21.11.2012
  Miejsce: Hard Rock Cafe, pl.Mariacki 9, Kraków, Małopolskie
  Kategoria: Muzyka
  Inne kategorie: Wszystko, Muzyka, Rock & Pop, Hip hop & RnB, Punk, Country & Folk, Scena, Hard & Heavy,


  Ceny biletów:
   - 10zł - w przedsprzedaży
   - 15zł - w dniu imprezy


  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  KUP BILET - data: 21/11/2012, godz.: 20:00
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Granie na Żywo: Magnificent Muttley, Kraków (Hard Rock Cafe): 9.7 na 10 (Liczba ocen: 30):
  Rewelacyjna i godna polecenia impreza.

  Twoja opinia: