Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Luty 2017
  P W Ś C P S N
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728EC
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Koncert

  Ethno Jazz Festival: La Hoguerta Tango Septet, Wrocław (Klub Muzyczny Stary Klasztor)  La Hoguera Tango – tango z Buenos Aires


  Miłośników autentycznego argentyńskiego tanga zapraszamy na koncert znakomitej orkiestry tangowej La Hoguera Tango prosto z Buenos Aires!

  W karnawałowy wieczór 19 lutego Sala Gotycka w Starym Klasztorze rozbrzmiewać będzie dźwiękami argentyńskiego tanga zagranymi na najwyższym światowym poziomie. Podczas imprezy nie zabraknie okazji do tańca oraz do degustacji znakomitych argentyńskich win.

  La Hoguera Tango, to formacja, założona w 2012 roku w Buenos Aires, przez siedmiu młodych muzyków. Jej twórczość, związana jest przede wszystkim z kulturą tanga. Jednak obok tradycyjnych, tanecznych aranżacji tego tańca, w repertuarze La Hoguera Tango możemy znaleźć ich własne, uwspółcześnione wersje, czerpiące z twórczości argentyńskich legend tanga takich jak Osvaldo Pugliese czy Anibal Troilo. Muzyka La Hoguera Tango, jak sami twórcy określają, jest dosyć mroczna, wyróżnia się ostrym dźwiękiem i przede wszystkim osobistym charakterem.

  Formację La Hoguera Tango można usłyszeć na licznych festiwalach (np. Internationtal Tango Championship "Vientos de Tango", The International Tango Festival of Buenos Aires), występują również w tradycyjnych milongach, w teatrach i innych różnych instytucjach kulturalnych.

  Na debiutanckiej płycie, wydanej w 2016 roku, muzykom towarzyszą zaproszeni wokaliści - Hernán Fernández, Alejandro Guyot i Diego Dimartino.

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.  Ethno Jazz Festival: La Hoguerta Tango Septet, Klub Muzyczny Stary Klasztor, Wrocław

  Termin: 19.02.2017
  Miejsce: Klub Muzyczny Stary Klasztor, Purkyniego 1, Wrocław, Dolnośląskie
  Kategoria: Muzyka
  Inne kategorie: Wszystko, Festiwale, Muzyka, Country & Folk, Scena, Scena, Scena, Hard & Heavy,


  Ceny biletów:
   - 35zł - stojący
   - 50zł - siedzący


  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  KUP BILET - data: 19/02/2017, godz.: 19:00
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Ethno Jazz Festival: La Hoguerta Tango Septet, Wrocław (Klub Muzyczny Stary Klasztor): 0 na 10 (Liczba ocen: 0):
  Brak opinii.

  Twoja opinia: