Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Koncert

  Esben and The Witch, Wrocław (Klub Firlej)  ESBEN AND THE WITCH

  Nazwa grupy Esben and the Witch została zaczerpnięta od jednej z duńskich bajek. Nieprzypadkowo. Muzykę Brytyjczyków można określić bowiem jako mieszankę odrealnionego dream-popu z zamglonym post-rockiem i melancholijnym post-punkiem, nad którą unosi się charakterystyczny kobiecy wokal.

  Zespół powstał w Brighton w 2008 r, a już w 2010 roku podpisał umowę z cenioną wytwórnią Matador (nagrywają dla niej m.in. Shearwater, Perfume Genius czy Sonic Youth). Wszystko wskazuje na to, że trójka muzyków ma szansę stać się wkrótce gwiazdami dużego formatu. Esben and the Witch brzmią hipnotycznie, mrocznie, gęsto i wciągająco. Wielkim fanem nieszablonowej twórczości artystów z UK jest sam Jack Black.

  Zespół wydał do tej pory trzy długogrające albumy, a ostatni z nich, zatytułowany "A New Nature", został nagrany z pomocą znakomitego producenta Steve'a Albiniego (znanego ze współpracy z Nirvaną, PJ Harvey i Neurosis).

  Media o zespole:
  Nowoczesność przenika się z folkowym brzmieniem i odgłosami, które z jednej strony nastrajają do wyciszenia się, a z drugiej wzywają do zapalenia wszystkich lamp w mieszkaniu dla uspokojenia racjonalnego, ale podejrzliwego umysłu. - Magnetar Music

  Ich mroczna muzyka, w której mieszają się elementy gotyckiego rocka i indie, na koncertach prezentuje się jeszcze lepiej. - Mobile Music

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.  Esben and The Witch, Klub Firlej, Wrocław

  Termin: 05.04.2016
  Miejsce: Klub Firlej, Grabiszyńska 56, Wrocław, Dolnośląskie
  Kategoria: Muzyka
  Inne kategorie: Wszystko, Muzyka, Alternatywa, Reggae & Ska, Klubowa & Nowe Brzmienia, Rock & Pop, Jazz, Alternatywa,


  Ceny biletów:
   - 40zł - w przedsprzedaży
   - 50zł - w dniu imprezy


  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  KUP BILET - data: 05/04/2016, godz.: 20:00
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Esben and The Witch, Wrocław (Klub Firlej): 7.75 na 10 (Liczba ocen: 1):
  Impreza, którą można polecić.

  Twoja opinia: