Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Koncert

  Dub Club Trójmiasto: Ackboo ft Dan I Locs + Dubsworth + inni, Sopot (Klub Sfinks700)  Dub Club Trójmiasto
  Ackboo live! (FR) ft Dan I Locks (SE) + Dubsworth live! (US) 

  Kwietniowy Dub Club Trójmiasto to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów francuskiego cyfrowego dubu. Gościem cyklu będzie zyskujący obecnie światową sławę francuski producent Ackboo, który odwiedzi nas w ramach trasy promującej jego drugi album studyjny. U jego boku wystąpi szwedzki wokalista Dan I Locks, który po raz pierwszy odwiedzi Polskę. Na dokładkę, amerykański producent Dubsworth zaprezentuje swój dubowy set z gitarą basową na żywo. Jak zwykle o odpowiednią ilość basu zadba Pandadread Sound System.

  Scena główna
  ACKBOO live! (FR) feat. DAN I LOCKS (SE)
  DUBSWORTH live! (US)
  PANDADREAD SOUNDSYSTEM
  MACK

  Fontanna
  ASZTON SELECTA
  CUBEMAN
  TRICHOM
  RUFJAN

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.  Dub Club Trójmiasto: Ackboo ft Dan I Locs + Dubsworth + inni, Klub Sfinks700, Sopot

  Termin: 08.04.2016
  Miejsce: Klub Sfinks700, Obrońców Warszawy 17, Sopot, Pomorskie
  Kategoria: Muzyka
  Inne kategorie: Wszystko, Muzyka, Klubowa & Nowe Brzmienia, Reggae & Ska, Klubowa & Nowe Brzmienia, Rock & Pop, Jazz, Alternatywa,


  Ceny biletów:
   - 30zł


  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  KUP BILET - data: 08/04/2016, godz.: 22:00
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Dub Club Trójmiasto: Ackboo ft Dan I Locs + Dubsworth + inni, Sopot (Klub Sfinks700): 0 na 10 (Liczba ocen: 0):
  Brak opinii.

  Twoja opinia: