Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Wykonawca

  Domowe Melodie, ()  Domowe Melodie


  Piosenki o Zbyszku, który podkrada rentę matce czy Grażce, która stoi przed życiowym dylematem, śpiewa już cała Polska. Justynę, Staszka i Kubę połączyła pasja do tworzenia muzyki, którą ciężko zaszufladkować. Uwielbiają bawić się konwencjami i różnymi stylami, ciągle jednak pozostając w pobliżu szeroko pojętej muzyki folk/pop. Mają na koncie debiutancki album, który jak sami wyznali - wydało im życie. Materiał, nagrany własnym kosztem bez wsparcia wytwórni i mediów, zdążył już zgarnąć wiele nagród oraz wyróżnień. Ich koncerty wyprzedają się w mgnieniu oka, a sami tylko skromnie powtarzają, że “chcą po prostu grać i śpiewać”. Na tegorocznym Heineken Open'er Festival zagrali koncert, o którym będzie się mówić jeszcze bardzo długo - namiot Alter Space podobno jeszcze nigdy nie przeżył takiego oblężenia. Rozkochali w sobie również samą Katarzynę Nosowską, która zaprosiła ich do udziału w Męskim Graniu, niezwykłym projekcie, którym współdowodzi już drugi rok z rzędu.

  Na początku tego roku czytelnicy portalu Musicis.pl ogłosili zespół Domowe Melodie Debiutem roku 2012, a ich płyta wygrała plebiscyt na Najlepszy polski album 2012 portalu Uwolnij muzykę, w głosowaniu pokonując Hey, Marię Peszek i wielu innych cenionych artystów. Od niedawna ich utwory skutecznie podbijają polskie rozgłośnie radiowe - Grażka zadebiutowała głosami słuchaczy od razu na drugim miejscu legendarnej Listy Przebojów Trójki, by tydzień później wspiąć się na sam szczyt. W przeszłości podobnego wyczynu dokonało jedynie siedem utworów.

  Świeżo po powrocie z Islandii, gdzie zdobyli serca zarówno Polaków jak i Islandczyków, są pełni energii, by ruszyć w kolejną trasę po Polsce i zarażać publiczność swoją wyjątkową muzyką.

  "Domowe Melodie to długo oczekiwana odpowiedź na otaczającą nas ze wszystkich stron muzyczną papkę i dowód na to, że warto spełniać swoje marzenia. Trójka muzycznych zapaleńców, która własnym kosztem nagrała i wydała płytę jest tego doskonałym przykładem. Zasłuchujcie się." (www.musicis.pl)

  "Kariera Domowych Melodii to przykład na to, że muzyka nie potrzebuje pośrednika. Każdy wyprzedany koncert jest dowodem, że dobre piosenki przemawiają uniwersalnym językiem, takim którego nie trzeba tłumaczyć, wytłuszczać i opatrywać eksperckim komentarzem." (Onet.pl)

  Skład zespołu:
  Justyna Jucho Chowaniak - kompozycja, wokal, teksty, pianino
  Staszek Czyżewski - kontrabas
  Kuba Dykiert - gitara, perkusja

  http://www.youtube.com/watch?v=Y4R-o8pAd_g
  http://www.youtube.com/watch?v=PjpdgvPnOEQ
  http://www.youtube.com/watch?v=t1lxeJQpOwE
  http://www.youtube.com/watch?v=0_Ckmuml7pI


  Domowe Melodie, ,

  Termin: 11.03.2017 18.04.2017
  Miejsce: , , ,
  Kategoria: Wykonawca
  Inne kategorie: Wykonawca, Muzyka, Rock & Pop, Widowisko, Scena, Reggae & Ska, Scena, Hard & Heavy,
  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Domowe Melodie, (): 10 na 10 (Liczba ocen: 202):
  Rewelacyjna i godna polecenia impreza.

  Twoja opinia: