Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Koncert

  City Sounds: Rebeka "Davos", Wrocław (Klub Muzyczny Stary Klasztor)  City Sounds: REBEKA „Davos”


  REBEKA promuje najnowszą płytę we Wrocławiu!

  City Sounds zaprasza na koncert promujący album „Davos” duetu REBEKA, który tworzą Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny. Koncert odbędzie się 14 kwietnia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze.

  Od wydania debiutanckiej płyty „Hellada” REBEKA konsekwentnie umacnia swoją pozycję na polskim  rynku muzycznym. Zdobyli tytuł Płyty Roku 2013 przyznawany przez Gazetę Wyborczą, zagrali  kilkadziesiąt koncertów w Polsce i za granicą. Udowodnili, że są dojrzałymi, pewnymi swoich artystycznych atutów twórcami.

  Charyzma sceniczna, wyrafinowane kompozycje i silny głos Iwony to znaki rozpoznawcze REBEKI. Zespół w nietuzinkowy, świeży sposób łączy muzykę elektroniczną z ambitnym popem. Prezentuje oryginalne brzmienie i teksty, które angażują słuchaczy, nie pozwalają przejść obojętnie.

  18 marca br. ukaże się najnowszy album REBEKI zatytułowany „Davos”. Będzie to jak twierdzi zespół materiał dojrzalszy choć odrobinę bardziej dziki niż "Hellada. Organiczne brzmienia syntezatorów przeplatające się z gitarami to kontynuacja zamysłu grania muzyki elektronicznej na żywo. Będzie to album pełen różnorodnych piosenek  -od melancholijnych po klubowe energetyczne brzmienia. Na “Davos” usłyszeć będzie można wiele osobistych historii i przemyśleń o współczesnym świecie.

  Nazwa płyty nawiązuje do “Czarodziejskiej góry” Thomasa Manna. Tak jak tytułowa czarodziejska góra wpływa tajemniczo na mieszkańców Davos, tak stan tworzenia i słuchania muzyki przenosi nasw magiczne miejsca, odrywa od rzeczywistości, przemienia.

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

  Termin: 14.04.2016
  Miejsce: Klub Muzyczny Stary Klasztor, Purkyniego 1, Wrocław, Dolnośląskie
  Kategoria: Muzyka
  Inne kategorie: Wszystko, Muzyka, Rock & Pop, Hard & Heavy, Punk, Rock & Pop, Alternatywa, Alternatywa,


  Ceny biletów (przedsprzedaż / w dniu koncertu):
   - 45zł / 50zł - stojące
   - 55zł - siedzące (balkon)


  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  KUP BILET - data: 14/04/2016, godz.: 20:00
  Opinie i oceny koncertu/imprezy City Sounds: Rebeka "Davos", Wrocław (Klub Muzyczny Stary Klasztor): 0 na 10 (Liczba ocen: 0):
  Brak opinii.

  Twoja opinia: