Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Rock & Pop

  City Sounds: Król, Wrocław (Klub Muzyczny Stary Klasztor)  Król

  7 kwietnia w klubie Stary Klasztor w ramach cyklu City Sounds wystąpi Król – król polskiej sceny elektronicznej!  Solowy projekt Błażeja Króla z nieodżałowanego UL/KR to prawdziwy muzyczny fenomen. Elektronika, ambient i wątki szeroko pojętego indie tworzą mieszankę jedyną w swoim rodzaju. Pospieszcie się - bilety na ten koncert będą znikać w ekspresowym tempie!

  Król był filarem kultowego gorzowskiego kolektywu Kawałek Kulki, ale zasłynął jako lider zespołu UL/KR, który w latach 2012-2013 niepodzielnie rządził polską sceną elektroniczną, przekraczając granice między undergroundem i mainstreamem i powalił wszystkich na kolana. Spektakularny sukces nie zamienił się w odcinanie kuponów – pod koniec 2014 roku UL/KR zawiesił działalność, gromadząc podczas pożegnalnej trasy lawinowe tłumy publiczności. Niemal chwilę później ukazał się solowy utwór Króla „Szczenię” i zaledwie dwa miesiące po nim album „Nielot”, które w pełni ukazały jego majestatyczny potencjał. Jeśli utwory UL/KR były - jak określali to muzycy - „piosenkami z bulgoczących bagien”, to solowe kawałki Króla są tych bagien hymnami. Pełne trudnej melancholii teksty, oprawione galaktyczną muzyką, w której brzmienia retro ścierają się fascynująco z nowoczesnymi rozwiązaniami i zaskakują słuchacza, nie dając mu chwili wytchnienia.  11 marca ukaże się długo wyczekiwana trzecia płyta artysty „Przez sen”, promowana utworem „Nie waż się”. Doskonała, zwiewna kompozycja emanująca niespotykaną wrażliwością i liryzmem zapowiada równie doskonały album. Płyta, oprócz oczywistej inspiracji wyjawionej w tytule nie przynosi ze sobą żadnej instrukcji obsługi. Jak mówi sam Król: „Chcieliśmy ułatwić trochę dziennikarzom i słuchaczom i próbowaliśmy z najbliższymi trochę naprowadzić i opowiedzieć o czym i jaki jest to album ale nie potrafimy...”. Zmienia się brzmienie, zmieniają inspiracje, ale także w tym zaplanowanym jako zwarta całość słuchowisku Króla nie można pomylić z nikim innym. Zapowiada się genialny koncert!

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.  City Sounds: Król, Klub Muzyczny Stary Klasztor, Wrocław

  Termin: 07.04.2016
  Miejsce: Klub Muzyczny Stary Klasztor, Purkyniego 1, Wrocław, Dolnośląskie
  Kategoria: Rock & Pop
  Inne kategorie: Wszystko, Muzyka, Rock & Pop, Alternatywa, Punk, Rock & Pop, Alternatywa, Alternatywa,


  Ceny biletów:
   - 40zł - w przedsprzedaży
   - 45zł - w dniu imprezy


  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  KUP BILET - data: 07/04/2016, godz.: 21:00
  Opinie i oceny koncertu/imprezy City Sounds: Król, Wrocław (Klub Muzyczny Stary Klasztor): 0 na 10 (Liczba ocen: 0):
  Brak opinii.

  Twoja opinia: