Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Koncert

  Before 9 Festiwal Tauron Nowa Muzyka: Tokimonsta, Bytom (Jazz Club Fantom)  Już 10 maja w bytomskim Jazz Clubie Fantom wystąpi Tokimonsta, jedna z najlepszych beat-makerek z Zachodniego Wybrzeża porównywana z klasykami pokroju DJa Krusha i DJa Shadowa oraz pierwsza DJka, której nagrania znalazły się w katalogu prestiżowej wytwórni Brainfeeder, założonej przez inną legendę instrumentalnego hip-hopu – Flying Lotusa.

  Choć kariera Jennifer Lee zaczęła się zaledwie pięć lat temu, to ta klasycznie wykształcona artystka łącząca z wielką wprawą delikatne fortepianowe melodie z połamanymi, hip-hopowymi i jazzowymi rytmami, zdążyła już zagrać na najważniejszych festiwalach muzycznych na świecie, takich jak Sonar czy Coachella, a o jej remixy zabiegały gwiazdy pokroju Justina Timberlake’a.
   
  W Katowicach pojawi się z zupełnie premierowym materiałem pochodzącym z opublikowanej w kwietniu drugiej płyty – Half Shadows – odwołującym się dość bezpośrednio do muzyki lat osiemdziesiątych. Ciężkie bity, niepokojące brzmienia syntezatorów i prawdziwe mistrzostwo w wyczuwaniu oczekiwań publiczności – tego właśnie możecie się spodziewać po majowym koncercie Tokimonsta!

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.  Before 9 Festiwal Tauron Nowa Muzyka: Tokimonsta, Jazz Club Fantom, Bytom

  Termin: 10.05.2014
  Miejsce: Jazz Club Fantom, Żeromskiego 27, Bytom, Śląskie
  Kategoria: Muzyka
  Inne kategorie: Wszystko, Muzyka, Klubowa & Nowe Brzmienia, Festiwale, Reggae & Ska, Scena, Scena, Scena, Scena,


  Ceny biletów:
   - 15 zł - w przedsprzedaży
   - 20 zł - w dniu imprezy


  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  KUP BILET - data: 10/05/2014, godz.: 21:00
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Before 9 Festiwal Tauron Nowa Muzyka: Tokimonsta, Bytom (Jazz Club Fantom): 0 na 10 (Liczba ocen: 0):
  Brak opinii.

  Twoja opinia: