Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Maj 2017
  P W Ś C P S N
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031EC
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Koncert

  Aukso Plays Bach feat. Marcin Masecki & Piotr Orzechowski, Tychy (Mediateka)  Aukso Plays Bach feat. Marcin Masecki & Piotr Orzechowski


  AUKSO MODERN

  „Zacznij od Bacha” – radzi Zbigniew Wodecki i warto go posłuchać. Tym bardziej, że nawet kiedy zdaje się nam, że muzykę Jana Sebastiana znamy aż za dobrze, nowe podejście interpretacyjne może nam ją odkryć na nowo. Takim przedsięwzięciem jest zainicjowany przez Filipa Berkowicza projekt Bach Rewrite, w ramach którego utwory lipskiego kantora grane są na pianinach elektroakustycznych Rhodesa i Wurlitzera. Ale choć za instrumentami zasiadają najbardziej niepokorni dziś pianiści polskiego jazzu i jego awangardowych okolic – Piotr Orzechowski ‘Pianohooligan’  i Marcin Masecki – ich wizja Bacha nie jest obrazoburcza, choć dopuszcza element twórczej swobody i improwizacji w autorskich kadencjach. Za sprawą brzmienia Bach stał się tu bardziej aktualny, za sprawą Bacha pianiści zbliżyli się do źródeł granej przez siebie muzyki, a słuchaczom została czysta radość. Wszyscy coś zyskali.

  • Marcin Masecki – Wurlitzer piano
  • Piotr „Pianohooligan” Orzechowski – Rhodes piano

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.  Aukso Plays Bach feat. Marcin Masecki & Piotr Orzechowski, Mediateka, Tychy

  Termin: 06.05.2017
  Miejsce: Mediateka, Al.Marszałka Piłsudskiego 16, Tychy, Śląskie
  Kategoria: Muzyka
  Inne kategorie: Wszystko, Rodzina, Muzyka, Muzyka klasyczna, Festiwale, Scena, Scena, Hard & Heavy,


  Ceny biletów:
   - 20zł - ulgowy
   - 40zł - normalny


  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  KUP BILET - data: 06/05/2017, godz.: 19:00
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Aukso Plays Bach feat. Marcin Masecki & Piotr Orzechowski, Tychy (Mediateka): 7.25 na 10 (Liczba ocen: 2):
  Impreza, którą można polecić.

  Twoja opinia: