Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Koncert

  Another Pink Floyd, ()  ANOTHER PINK FLOYD

  Zespół Another, jest pierwszym na Polskim rynku zespołem muzycznym, który gra utwory legendarnych Floydów. Powstał w 2009 roku w Skawinie łącząc  doświadczonych i zawodowych muzyków którzy na co dzień współpracują z polską czołówką estradową podczas koncertów czy sesji nagraniowych. Ich wspólną pasją jest muzyka zespołu PINK FLOYD.

  Koncert ANOTHER to nowe pomysły na aranżacje muzyczne, wizualne jak i oświetleniowe. Oryginalne partie muzyczne przeplatają się z własną interpretacją, przez co zespół nie klasyfikuje się jako klasyczny Tribute Band jedynie kopiujący oryginał. Widzowie oczekujący wykonań możliwie najbliższych oryginałowi jak i liczący na nieco inne, świeższe, czasem zaskakujące i nie słyszane jeszcze interpretacje, będą usatysfakcjonowani.
  Podczas koncertu wystąpi dziewięciu muzyków, którzy wykonają największe utwory Pink Floyd. Doskonały kontakt z publiką, stopniowanie emocji podczas występu oraz doskonała muzyka i oprawa wizualna, to gwarancja  niebanalnej sztuki muzycznej i poczucie klimatu jaki kiedyś na swoich koncertach tworzył zespół Pink Floyd. 


  https://www.youtube.com/watch?v=tqK7-HH5C28
  https://www.youtube.com/watch?v=17T8OIsaEac

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.  Another Pink Floyd, ,

  Termin: 24.03.2017
  Miejsce: , , ,
  Kategoria: Muzyka
  Inne kategorie: Wszystko, Muzyka, Rock & Pop, Widowisko, Scena, Reggae & Ska, Scena, Hard & Heavy,
  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  Opinie i oceny koncertu/imprezy Another Pink Floyd, (): 10 na 10 (Liczba ocen: 238):
  Rewelacyjna i godna polecenia impreza.

  Twoja opinia: