Kategorie
Sky4Fly
Bilety na wszystko
Serwis, na którym znajdziesz bilet na każdą imprezę i każde miejsce. Koncerty w całej Polsce, imprezy sportowe, wydarzenia, bilety lotnicze do każdego zakątka świata oraz wyjazdy i wycieczki w rewelacyjnych cenach. Codziennie najnowsze informacje, promocje i okazje cenowe!
Kalendarz zdarzeń
 • Już wkrótce
  • No events.
 • Facebook  Koncert

  1-2-3-4 Smolik, Warszawa (Zamek Królewski)  1-2-3-4 Smolik

  ANDRZEJ SMOLIK to jeden z  najbardziej uznanych producentów muzycznych w Polsce, jedyny który oprócz produkcji utworów i albumów dla innych artystów (takich jak np.: K. Nosowska, R. Gawliński, K. Krawczyk czy Maryla Rodowicz i Maria Peszek), wydaje swoje własne autorskie / producenckie płyty.

  Dotychczasowe 4 albumy sygnowane nazwiskiem Smolika spotkały się z wyjątkowo przychylnym odbiorem zarówno wśród publiczności, fanów, jak i wśród recenzentów i całej branży muzycznej.
  Smolik z wielkimi sukcesami produkuje też muzykę do filmów, spektakli teatralnych i telewizji. Jest również autorem muzyki do wielu kampanii i filmów reklamowych.
  Nazwisko Smolika jest niezmiennie od kilku lat marką nierozerwalnie wiążącą się nie tylko z muzyką, ale również z dobrym gustem, najlepszymi i najświeższymi trendami i nowoczesną elegancją. Potwierdzają to nagrody jakie otrzymał w ostatnich latach np.: TRENDY ELLE, bardzo prestiżowy „Paszport Polityki“, Fryderyk  za produkcje roku 2006 i 2009 oraz dla najlepszego kompozytora 2003 i 2006, trzykrotna nominacja do nagrody MTV European Music Aword. Na początku 2008 roku Smolik został wyróżniony nagrodą Kreatura 2008 za wkład w muzykę reklamową.

  Ostanie dzieło SMOLIKA „The Trip”  z 2012 roku to bezprecedensowy przykład współpracy między filmowcami a muzykiem. To transmedialny projekt składający się z filmu, jego wersji interaktywnej, koncept albumu autorstwa Smolika oraz projektu fotograficznego.

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.  1-2-3-4 Smolik, Zamek Królewski, Warszawa

  Termin: 25.04.2014
  Miejsce: Zamek Królewski, Pl.Zamkowy 4, Warszawa, Mazowieckie
  Kategoria: Muzyka
  Inne kategorie: Wszystko, Muzyka, Muzyka, Muzyka klasyczna, Festiwale, Zmiany, Scena, Scena, Scena,


  Ceny biletów:
   - 35zł - w przedsprzedaży
   - 45zł - w dniu imprezy


  Wszystkie terminy i ceny biletów:
  KUP BILET - data: 25/04/2014, godz.: 20:00
  Opinie i oceny koncertu/imprezy 1-2-3-4 Smolik, Warszawa (Zamek Królewski): 8.8 na 10 (Liczba ocen: 19):
  Świetne wydarzenia, o którym będzie się mówić.

  Twoja opinia: